+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Akumulačné nádrže za dobr

Klíčová slova: akumulacné nadrže, slnečné kolektory, tepelné čerp

Datum vloľení do katalogu: 10. srpna 2013

Popis: Znížte si náklady na vykurovanie s kúpou akumulačného nádrže s termoregulačnou jednotkou. Navstívte stránku akumulacnenadrze.sk a pred kúpou si prečitajte užitočné rady zadarmo o nádržoch. Akumulačné nádrže za dobré ceny

Web: akumulacnenadrze.sk

Další související informace

AVT, s.r.o.

nádrže, plastová nádrž, plastové nádrže – Výroba z plastů. Technologická zařízení pro odsávání a čištění odpadních plynů, vzduchu, čištění a úpravu vody, pro galvanizovny, skladování chemikálií. Plastové nádrže, plastová vzduchotechnika. Montáže plastových potrubních rozvodů, svařování potrubí.

ELKOPLAST CZ - výrobce mo

nadrže, nadrže na naftu – Dvouplášťové nádrže na naftu ELKOPLAST slouží k bezpečnému uskladnění a kontrolovanému výdeji motorové nafty nebo některých dalších ropných produktů. Nádrže ELKOPLAST jsou vyráběny metodou rotačního odlévání, díky které jsou bezešvé a bez vnitřního pnutí. Jsou osazeny kvalitními komponenty a dodávány připravené k použití.

Slnečné kolektory

Slnečné kolektory – Ak nechcete platiť stále rastúce poplatky za vykurovanie a dodávku teplej vody, potom sa rozhodnite pre kvalitné slnečné kolektory. Koľko ušetríte: jednu tretina nákladov na vykurovanie a 60% nákladov na energiu potrebnú na ohrev teplej úžitkovej vody. Aké riešenie je optimálne práve pre Vás.

Načítání trvalo 3.3059 sekund.