+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Alarmy Jan Slivka

Klíčová slova: alarmy, zabezpečovací systémy, jablotron,

E-mail: info@zabezpeceni.net

Datum vloľení do katalogu: 7. listopadu 2009

Popis: Zabezpečovací systémy Jablotron bezdrátové a drátové. Připojení na PCO OKO1 po celé ČR na půl roku zdarma. Projekce, montáž, servis, revize. Působíme po celé ČR. Výrobce Jablotron nás doporučuje. Certifikovaná firma.

Web: www.zabezpeceni.net

Další související informace

Kaňák Bezpečnostní systém

zabezpečovací systémy, kamerové systémy – Provádíme zabezpečení objektů proti vloupání a požáru. Zajištujeme ochranu majetku a osob. Dodáváme systémy: Elektronická zabezpečovací stanice (EZS) - , kamerové systémy (CCTV), elektronická požární siganlizace (EPS), počítačové sítě (LAN). Zdarma provádíme návrh a zpracování nabídky. Poskytujeme záruční i pozáruční servis . Připojujeme na pulty centralizované ochrany (PCO). Přísně dbáme na ochranu údajů o klientech a zaručujeme naprostou diskrétnost. S instalacemi bezpečnostních systémů máme dlouholeté zkušenosti.

Total Security Systems

zabezpečovací systémy, kamerové systémy – Velkoobchod se zabezpečovacími systémy pro ochranu objektů, aut a GPS monitoring. Jsme oficální distributor SONY, CNB, Avigilon a dalších značek pro Českou republiku. Skuste naši vyškolenou technickou podporu, řešení na míru a záruční i pozáruční servis.

Rosch2 dis s. r. o.

alarmy, zabezpečovací systémy Siemens, Led žárovky – Distributor společnosti Siemens - elektronických zabezpečovacích systémů EZS, kamerových systémů CCTV, přístupových systémů ACCES EKV, EPS, měření a regulace - Synco - living, LED žárovky Distributor společnosti Siemens - elektronických zabezpečovacích systémů EZS, kamerových systémů CCTV, přístupových systémů ACCES EKV, EPS, měření a regulace - Synco - living, LED žárovky

Načítání trvalo 0.0589 sekund.