+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aleš Valenta - obaly

Klíčová slova: obalový materiál, bublinková fólie, stretch fólie,

E-mail: info@obaly-valenta.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ??jna 2010

Popis: Nabízíme bohatý a kvalitní sortiment zboží z oblasti obalového materiálu, kancelářských potřeb a gastronomie. Nabízíme bohatý a kvalitní sortiment zboží z oblasti obalového materiálu, kancelářských potřeb a gastronomie.

Web: www.obaly-valenta.cz

Další související informace

eshop obalové materiály

fólie, balící fólie, kartony, krabice – Vítejte na eshopu, kde můžete on-line nakoupit obalové materiály jako jsou fólie, balící fólie, kartony, krabice, lepící pásky, obálky a další sortiment z této oblasti. Nabízíme i zajištění potištěných lepících pásek a vlastní potisk krabic.

Hliníkové obaly, alobaly

Hliníkové obaly, hliníkové fólie, alobaly – Frist s.r.o. je dodavatel a výrobce hliníkových obalových materiálů pro potravinářství a jiný průmysl. Specializujeme se na výrobu hliníkových fólií. Všechny použité materiály mají potravinářské atesty TÜV, FDA a SGS.

Obálky online

obálka, obalový materiál, obaly,bezpečnostní obálk – Obalový materiál, který patří k těm nejvyužívanějším a nejčastěji lidmi vyhledávaným, je rozhodně obálka. Hlavně dopisní obálka je věcí, která je nepostradatelná pro každého z nás a není asi nikdo, kdo by minimálně jednu doma neměl.

Načítání trvalo 0.0677 sekund.