+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aleš Valenta - obaly

Klíčová slova: obalový materiál, bublinková fólie, stretch fólie,

E-mail: info@obaly-valenta.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ??jna 2010

Popis: Nabízíme bohatý a kvalitní sortiment zboží z oblasti obalového materiálu, kancelářských potřeb a gastronomie. Nabízíme bohatý a kvalitní sortiment zboží z oblasti obalového materiálu, kancelářských potřeb a gastronomie.

Web: www.obaly-valenta.cz

Další související informace

Ovinovací stroje- Comarme

ovijecky, ovinovacky, ovijeni, stretch folie, – Nabízíme ruční páskovačky a páskovací automaty, balicí stroje do smrštitelné folie, ovinovačky do průtažné stretch folie a lepicí stroje. Obalové materiály např. vázací ocelové, PP, PES, PET pásky, lepicí pásky s potiskem. Poradenství a servis v ČR.

Střešní fólie

Střešní fólie, podstřešní, membrána, PVC,.. – Výběr střešních fólií. Střešní folie pro větrané střechy. Střešní difúzní fólie a membrány. Kontaktní střešní fólie na bednění. Parotěsné střešní folie - parozábrany. Tepené reflexní parotěsné izolace. PVC střešní folie - fólie pro ploché střechy. Střešní fólie jsou dodávány po celé ČR.

Profifolie.cz Autofólie

autofólie, 3D fólie, tonování autoskel,auto folie – Profifolie.cz Autofólie | 3D fólie fólie na všechno... Profesionální montáž autofólií s atestem, polepy aut 3D fólií, fólie na skla budov a tvorba reklamních nápisů, reklamní fólie na dveře, vrata, skla výloh.

Načítání trvalo 0.0554 sekund.