+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aleš Valenta - obaly

Klíčová slova: obalový materiál, bublinková fólie, stretch fólie,

E-mail: info@obaly-valenta.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ??jna 2010

Popis: Nabízíme bohatý a kvalitní sortiment zboží z oblasti obalového materiálu, kancelářských potřeb a gastronomie. Nabízíme bohatý a kvalitní sortiment zboží z oblasti obalového materiálu, kancelářských potřeb a gastronomie.

Web: www.obaly-valenta.cz

Další související informace

Jezírkové fólie

jezirkova folie, jezirkove folie, koupací jezírko – Na našem webu si můžete z pohodlí domova či kanceláře objednat jezírkové fólie, geotextílie, a veškeré příslušenství ke všem těmto produktům za bezkonkurenční ceny. Velkoobchodní a maloobchodní prodej. Využijte našich služeb a pořiďte si své vysněné jezírko.

ANTALIS s.r.o.

obalový materiál, balicí materiál, obaly, strečová – Antalis Industrial Packaging - nabídka obalového sortimentu a zákaznická obalová řešení na míru. Velkoobchod s papírem, materiály na výrobu reklamy, obalová řešení a služby. orientační a prezentační systémy včetně formátování desek, bannerů, fólií, kvalitní logistiky a profesionálního servisu zákazníkům prostřednictvím celého obchodního týmu Viscom. Packaging nabízí kromě běžného obalového sortimentu také speciality a zákaznická obalová řešení na míru. Vývojové centrum pro balení (PDC) využívá nejmodernějších technologií a pracuje na vývoji obalových řešení dle požadavků a představ zákazníků.

Načítání trvalo 0.0796 sekund.