+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aluglobal-mont, s.r.o.

Klíčová slova: Balkóny, stavebné práce, zasklievanie, záhrady

E-mail: aluglobal.mont@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 30. srpna 2013

Popis: Spoločnosť Aluglobal-mont, s.r.o. má bohaté skúsenosti a dlhoročnú prax, s pôsobením na slovenskom trhu, v odvetví zasklievaní balkónov, terás, alebo rôznych výklenkov, taktiež aj s projektovaním, výrobou a montážou zimných záhrad, či stavebnými prácami spojenými s rekonštrukciami bytov a domov. Pokiaľ ste sa rozhodli zaskliť balkón, loggiu, terasu v panelovom dome, v novostavbe alebo v rodinnom dome, tak máme pre všetkých riešenie za výhodné ceny.

Web: aluglobal-mont.sk

Další související informace

Inzerce práce

inzerce, inzerce práce, volná místa, zaměstnání – Profesionální inzertní portál zaměřený na: domácí práce, nabídka zaměstnání i brigády, práce vedená z domova. Můžete zde také zdarma inzerovat! Pokud práci hledáte, zajisté si v naší inzerci vyberete.

Demolice - zemní práce

demolice, zemní práce, výkopové práce, demolice do – Demolice, zemní práce, výkopové práce. Demolice domů, budov, hal. Hloubení bazénů a rybníků včetně terénní pravy. Hloubení a bagrování kanalizace, jímky, základů, plotů a odvoz - převoz materiálu i suti.Bourací práce, nákladní doprava a stavební stroje.

Načítání trvalo 2.6469 sekund.