+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aluglobal-mont, s.r.o.

Klíčová slova: Balkóny, stavebné práce, zasklievanie, záhrady

E-mail: aluglobal.mont@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 30. srpna 2013

Popis: Spoločnosť Aluglobal-mont, s.r.o. má bohaté skúsenosti a dlhoročnú prax, s pôsobením na slovenskom trhu, v odvetví zasklievaní balkónov, terás, alebo rôznych výklenkov, taktiež aj s projektovaním, výrobou a montážou zimných záhrad, či stavebnými prácami spojenými s rekonštrukciami bytov a domov. Pokiaľ ste sa rozhodli zaskliť balkón, loggiu, terasu v panelovom dome, v novostavbe alebo v rodinnom dome, tak máme pre všetkých riešenie za výhodné ceny.

Web: aluglobal-mont.sk

Další související informace

Zámečnické práce

Zámečnické práce, garážová vrata, vjezdová vrata, – Nejen klasické zámky, ale i závory, vrata a mříže si dnes lze objednat prostřednictvím webové stránky Luboše Krále. Jeho služeb využívá stále více spokojených zákazníků z okolí Plzně - zařaďte se mezi ně i vy! Seriózní jednání a bezproblémová domluva samozřejmostí. Konkrétni ukázky práce ke shlédnutí na stránkách.

UNISTAV NB s.r.o.

stavebné práce, stavba na kľúč, výstavba rodinných – Hlavným predmetom našej činnosti je vykonávanie stavebných pozemných prác a inžinierskych stavieb ako aj sprostredkovanie obchodu. Realizujeme komplexnú výstavbu od základov až po stavbu na kľúč. UNISTAV NB s.r.o.

Úklidové práce Brno - Smítko s.r.o.

úklid, úklidové práce, brno, uklízení, úklidové sl – Úklidové práce Brno - SMÍTKO s.r.o. Naše společnost má více 20 let zkušeností s úklidem zejména domácností, kanceláří i garáží. Nabízíme veškerý hygienický a desinfekční servis pro nemocnice i běžné provozy. Máme více než 160 stálých zákazníků pro které zajišťujeme úklidové služby.

Načítání trvalo 0.0557 sekund.