+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aluglobal-mont, s.r.o.

Klíčová slova: Balkóny, stavebné práce, zasklievanie, záhrady

E-mail: aluglobal.mont@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 30. srpna 2013

Popis: Spoločnosť Aluglobal-mont, s.r.o. má bohaté skúsenosti a dlhoročnú prax, s pôsobením na slovenskom trhu, v odvetví zasklievaní balkónov, terás, alebo rôznych výklenkov, taktiež aj s projektovaním, výrobou a montážou zimných záhrad, či stavebnými prácami spojenými s rekonštrukciami bytov a domov. Pokiaľ ste sa rozhodli zaskliť balkón, loggiu, terasu v panelovom dome, v novostavbe alebo v rodinnom dome, tak máme pre všetkých riešenie za výhodné ceny.

Web: aluglobal-mont.sk

Další související informace

Nezaměstnanost

nezamestnanost, práce, zaměstnání – Za nezaměstnané se považují osoby, které nepracují, ale aktivně se o práci ucházejí. Nezaměstnanost přináší negativní sociální důsledky. Důsledkem dlouhodobé nezaměstnanosti je ztráta kvalifikace a tím možnosti opětovně najít zaměstnání.

Stavebné práce, podlahy

stavebné práce, murárske práce, omietky, podlahy – Murárske práce, murovanie obvodových múrov a priečok, omietky, maliarske práce, pokládka plávajúcich podláh, zatepľovanie domov, montáž sadrokartónových stropov, pokládka dlažby a obklady stien, skladanie nábytku.

Práce Kroměříž a okolí

zaměstnání, práce, volná místa, Kroměříž – Volná pracovní místa v okrese Kroměříž z nabídky Úřadu práce české republiky. Denně aktualizovaná nabídka pracovních míst v Kroměříži a okolí pro nezaměstnané a uchazeče o práci. Hledejte zaměstnání v místě bydliště na pracekromeriz.cz.

Načítání trvalo 0.0550 sekund.