+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Angličtina Star

Klíčová slova: angličtina

E-mail: info@chcimluvitanglicky.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ?nora 2011

Popis: Výuka je pro všechny úrovně, i pro úplné začátečníky. Vyučovací hodiny jsou efektivní a komunikativní - 80 % mluvení, 20 % čtení a psaní. Zlepšíte si mluvený projev i porozumění, zbavíte se strachu mluvit v angličtině. Vše podstatné se naučíte na hodině, žádné domácí úkoly!

Web: www.ChciMluvitAnglicky.cz

Další související informace

MERITS - Jazyková škola

Jazyková škola angličtina Plzeň – Jazyková škola v Plzni pro Vaši efektivní angličtinu. METODA MERITS neobjevuje nic nového kromě toho, že propojuje nejefektivnější aktivity a postupy ve studiu AJ. Je to výběr toho nejúčinnějšího ze staletími prověřených metod vzdělávání, kombinovaný s moderní technikou a posledními poznatky z psychologie, medicíny a vzdělávání. To nejefektivnější s technikou, prostředím, atmosférou, barvami - to nejlepší těm nejlepším. Je to komplexní metoda, podrobně se zabývající svou lingvistickou, motivační a hlavně realizační částí. Komplexně - výuka nejkratší cestou. K základům. K MERITU věci.

Překlady angličtina

překlady angličtiny, tlumočení, angličtina – Pro překlady do angličtiny prosazujeme individuální přístup ke svým zákazníkům. Zajištění tlumočníků pro překlady angličtiny. Všechny překlady do angličtiny pro daného klienta poskytujeme s jednotným názvoslovím a stylem.

Angličtina zdarma

angličtina, angličtina online, angličtina zdarma, – Online studium angličtiny zdarma. Rozcestník www.englishweb.cz obsahuje desítky odkazů na možnosti studia angličtiny zdarma. Součástí webu je i stručný výklad základních gramatických jevů. Uvítáme spolupráci externích přispěvatelů.

Načítání trvalo 1.1920 sekund.