+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Antenet

Klíčová slova: společné televizní antény

E-mail: info@antenet.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ledna 2009

Popis: Firma Antenet zajišťuje montáže a opravy - společné televizní antény, příjem pozemního digitálního televizního a rozhlasového signálu DVB-T. Vše potřebné pro přechod na digitální vysílání. Realizace, návrhy řešení.

Web: www.antenet.cz/

Další související informace

Držáky na LCD televize

držáky na LCD TV, televizní stolky, držák na TV – Držáky na LCD televizory, plazmové televizory, monitory, projektory, reproduktory. Držáky fixní, sklopné, otočné s výsuvným ramenem i bez ramene. Držáky na DVD do auta. Stropní držáky. Televizní stolky.

Televizní stanice

Televizní stanice – Milujete televizi a nové televizní stanice, protože se vždy těšíte, co na ní budou vysílat za pěkné a zajímavé pořady? Pak se podívejte rovněž na naší televizní stanici plnou zábavy. Milujete televizi a nové televizní stanice, protože se vždy těšíte, co na ní budou vysílat za pěkné a zajímavé pořady? Pak se podívejte rovněž na naší televizní stanici plnou zábavy.

SABANERO

mediální agentura, reklama, televizní reklama – Provozujeme mediální agenturu, plánujeme kampaně a zajišťujeme reklamní prostor převážně v televizi, na internetu, socialnich sítích, v rádiu a dalších. Jsme kompletni řešení pro Vaši společnost.

Načítání trvalo 0.2119 sekund.