+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Antenet

Klíčová slova: společné televizní antény

E-mail: info@antenet.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ledna 2009

Popis: Firma Antenet zajišťuje montáže a opravy - společné televizní antény, příjem pozemního digitálního televizního a rozhlasového signálu DVB-T. Vše potřebné pro přechod na digitální vysílání. Realizace, návrhy řešení.

Web: www.antenet.cz/

Další související informace

Televizní programy, TV program

TV, program, televizni programy, program televize – Přehledné televizní programy českých stanic, ČT1, ČT2, ČT4, Nova, Nova Cinema, Prima, Prima Cool, Barrandov. Přehledné televizní programy českých stanic, ČT1, ČT2, ČT4, Nova, Nova Cinema, Prima, Prima Cool, Barrandov.

TV stolky, televizní stol

televizní stolky, televizní stolek, TV stolky, – Specialista na televizní stolky, TV stolky a stolky pod televizi. Nabízíme sortiment televizních stolků pod LCD a plazma TV. V nabídce také malé TV stolky, skleněné TV stolky, moderní TV stolky a další. Slevové akce, rychlé dodání po celé ČR.

Antény Praha 2

Antény Praha 2, satelity Praha 2, antény – Antény Praha 2: satelity, antény na digitální příjem. Veškerý servis v oblasti antén, satelitů a techniky pro příjem televizního signálu. Montáže společných TV a SAT antén, vše pro digitální příjem a HDTV. Rozvody a instalace zajišťujeme pro domy, byty, hotely i administrativní budovy.

Načítání trvalo 0.0745 sekund.