+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Antény Milovice

Klíčová slova: milovice, satelitní, komplety, cslink, skylink

E-mail: obchod@anteny-milovice.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ?nora 2010

Popis: Prodej, instalace a servis anténních, satelitních rozvodů. Instalační a servisní místo UPC Direct. Prodej DVB-T set-top-boxů, satelitních kompletů aj. anténní a satelitní techniky. Antény UHF / VHF / FM.

Web: www.ateny-milovice.cz

Další související informace

Satelitní komplety

satelitní komplety, satelitní komplet, komplet sat – Satelitní komplety Vám vyřeší postupný proces digitalizace v ČR. Obsahují v základní podobě satelitní přijímač, přístupovou kartu (Skylink, CS link), parabolu, LNB (konvertor), koaxiál, F-konektory. Každý satelitní komplet je jednoznačně určen počtem družicí.

Satex.cz - satelity

satelity, satelit, satelitní komplety, satelitní – Satex.cz - internetový obchod se satelitní technikou. Komplety pro satelitní a digitální vysílání, přijímače, set-top-boxy, paraboly a příslušenství mnoha značek jako Homecast, Topfiled, Di-way, Technisat, Ferguson za skvělé ceny.

Skylink karty

skylink, skylink karta, karta skylink – Informační web o kartách skylink. Česko-slovenská satelitní platforma vznikla 1. 10. 2008 sloučením firem Trade and Technology a slovenské společnosti Towercom. Z výše uvedených skutečností vyplívá, že veškeré aktivity převzala nově vzniklá TradeTec, a.s.

Načítání trvalo 0.0642 sekund.