+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Antény Milovice

Klíčová slova: milovice, satelitní, komplety, cslink, skylink

E-mail: obchod@anteny-milovice.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ?nora 2010

Popis: Prodej, instalace a servis anténních, satelitních rozvodů. Instalační a servisní místo UPC Direct. Prodej DVB-T set-top-boxů, satelitních kompletů aj. anténní a satelitní techniky. Antény UHF / VHF / FM.

Web: www.ateny-milovice.cz

Další související informace

Satelitní a televizní

DVB-S, satelitní technika, satelitní komplety, tel – Nabízíme satelitní a televizní techniku - komplety pro satelitní i digitální vysílání, sestavy, přijímače, set top boxy, televizory a rekordéry.atelitní technika - Centrum pro digitální příjem. Digitální technika pro Vás. Vše pro satelitní a pozemní příjem. Satelitní přijímače, HDMI přijímače, set-top-boxy, combo přijímače, paraboly a antény skladem.

Satelitní komplety

satelitní komplety, digitální vysílání – Satelitní komplety jsou mezi televizními diváky stále oblíbenější a není se čemu divit. Přes satelitní komplet můžete ve vysoké kvalitě sledovat velké množství televizních programů a přitom vás to bude stát méně.

Satelitní komplety

satelitní komplety, video, tv, televize, eshop, – Prodej satelitních kompletů na jeden nebo dva televizory. Programy přijímat lze z jedné nebo dvou družic. Dopřejte si kvalitní obraz, specializovaný obchod Vám rád ochotně poradí při výběru.

Načítání trvalo 2.7835 sekund.