+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Antény Milovice

Klíčová slova: milovice, satelitní, komplety, cslink, skylink

E-mail: obchod@anteny-milovice.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ?nora 2010

Popis: Prodej, instalace a servis anténních, satelitních rozvodů. Instalační a servisní místo UPC Direct. Prodej DVB-T set-top-boxů, satelitních kompletů aj. anténní a satelitní techniky. Antény UHF / VHF / FM.

Web: www.ateny-milovice.cz

Další související informace

Satelitní Komplety

Satelitní komplety, satelity, hdtv, digitální vysí – Sháníte, nebo vybíráte satelitní komplet? Pak by Vás mohly zajímat důležité informace ze světa satelitní techniky - satelitních kompletů. Pro příjem digitálního vysílání je satelitní komplet skvělou volbou! Buďte v OBRAZE!

Satelitní a televizní

DVB-S, satelitní technika, satelitní komplety, tel – Nabízíme satelitní a televizní techniku - komplety pro satelitní i digitální vysílání, sestavy, přijímače, set top boxy, televizory a rekordéry.atelitní technika - Centrum pro digitální příjem. Digitální technika pro Vás. Vše pro satelitní a pozemní příjem. Satelitní přijímače, HDMI přijímače, set-top-boxy, combo přijímače, paraboly a antény skladem.

ANSAT-Langer

satelitní komplety, přijímače, DVB-T, paraboly, – Specializovaný internetový obchod s anténní a satelitní technikou. Vše pro kvalitní příjem ze satelitu a DVB-T. Prodej, montáž a servis. Veškeré služby jsou tvořeny tzv.na klíč včetně záručního a pozáručního servisu.

Načítání trvalo 0.0974 sekund.