+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Atelier restaurování

Klíčová slova: restaurování obrazů, restaurování maleb, restaurov

E-mail: info@atelierfrank.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ?ervence 2010

Popis: Atelier se zabývá restaurováním uměleckých malířských děl na plátně, dřevě, papíru a nástěnných maleb; dále restaurováním knih, papírových tapet, velkoformátových děl na papíře a zhotovováním faksimilií vzácných historických listin a knižních maleb.

Web: www.atelierfrank.cz

Další související informace

Restaurování nábytku

Restaurátorský ateliér, restaurování nábytku. – Restaurátorská dílna Nožička Iška, restaurování nábytku a dřeva, rekonstrukce a renovace starého nábytku, tradiční povrchové úpravy.Nabízíme restaurování nábytku všech historických stylů, návrhy a rekonstrukce části nábytku, které se nedochovaly. Poradenství ve věci, jak pečovat o starožitný nábytek. V záložce fotogalerie si můžete prohlédnout konkrétní příklady restaurování nábytku.

Online seznámení

seznamka, rande, jak sbalit holku, seznamka online – Přední česká seznamka s více než tisíci uživatelů. Naleznete zde užitečné návody jak sbalit holku a jak se seznámit s klukem, přečtete si rady pro perfektní rande a dozvíte se spoustu dalších užitečných informací z oblastí seznamování. Seznamka s vysokým stupněm ochrany vašeho soukromí, rozsáhlou uživatelskou komunitou, kde můžete využít spoustu přídavných funkcí. Nezůstávejte o samotě, seznamte se na Jiskření.cz.

Prodejní galerie obrazů

prodejní galerie obrazů, galerie obrazů, obrazy do – Autor Jindřich Lípa - prodejní galerie obrazů, obrazy do moderního interiéru - abstraktní obrazy na míru dle Vašeho vkusu. Obrazy do bytu, domu, loftu, či reprezentačních interiérů jakékoli společnosti.

Načítání trvalo 0.1033 sekund.