+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Automatické kotle

Klíčová slova: benekov, automatický kotel, automatické kotle

Datum vloľení do katalogu: 9. listopadu 2012

Popis: Naše společnost se zabývá prodejem automatických kotlů na tuhá paliva. Jako jsou uhlí, dřevo, peletky a štěpka. Prodáváme výhradně značku BENEKOV se kterou máme dlouholeté zkušenosti. Zabýváme se prodejem náhradních dílů a přestavbových sad.

Web: www.automatickykotel.cz

Další související informace

ProGas Centrum - topení,

bojlery, radiátory, topení, plynové kotle – Naše firma se specializuje na prodej následujícího zboží: bojlery, radiátory, topení, plynové kotle za bezkonkurenční ceny. Ochotně Vám bezplatně vypracujeme cenovou nabídku na kompletní dodávku materiálu v oboru voda-topení-plyn.

Defro - vytápěcí technika

automatické kotle, kotle na tuhá paliva, defro – DEFRO je největší výrobce automatických kotlů na tuhá paliva. Naše firma zajišťuje kompletní servis, montáže a projekty, prodej automatických kotlů a náhradních dílů po celé ČR. Na kotle DEFRO CE třídy III máme výhradní zastoupení pro Českou republiku.

Radiátory

Radiátory, čerpadla, kotle – V oboru se pohybujeme již více než 30let. Nabízíme dodávku, montáž i následný servis našich produktů, kterými jsou radiátory, kotle, čerpadla a další. Navrhujeme, dodáváme a montujeme solární systémy, tepelná čerpadla.

Načítání trvalo 2.9473 sekund.