+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chemické čištění topných a vodních soustav

Klíčová slova: Chemické čištění topných systémů, Chemické čištění

E-mail: info@korin.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. listopadu 2013

Popis: Společnost Korin provádí chemické čištění rozvodů ústředního topení a rozvodů teplé vody, čištění kotlů a vyčištění usazenin z bojlerů. Naše metoda je založena na postupném dávkování chemikálií a následném odfiltrování rozpuštěných nečistot.

Web: www.korin.cz

Další související informace

Čištění kanalizace

Čištění kanalizace – Provádíme čištění kanalizace, revize kanalizace, trasování kanalizace, čištění odpadů. Naše služby poskytujeme zákazníků v lokalitě Praha a Středočeský kraj. Čištění kanalizace je naší velkou specialitou.

Tegamo

čištění oleju, regenerace řezných emulzí, filtrace – Tegamo.cz - Analyzujeme potřeby zákazníka v oblasti čištění odpadních vod, čištění a filtrace olejů, třískového hospodářství a navrhujeme nejlepší řešení, které umožní zákazníkovi regenerovat co největší množství těchto materiálů a znovu je použít ve výrobě.

Čištění koberců Ostrava

čištění koberců ostrava, čištění sedacích souprav – Čištění koberců a sedaček v regionu Ostrava. Profesionální čištění extraktorem, tedy vodní cestou. Po Ostravě doprava zdarma. Čištění je prováděno stroji Wap. Hygienicky čisté koberce - to je náš cíl

Načítání trvalo 3.5458 sekund.