+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chemické čištění topných a vodních soustav

Klíčová slova: Chemické čištění topných systémů, Chemické čištění

E-mail: info@korin.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. listopadu 2013

Popis: Společnost Korin provádí chemické čištění rozvodů ústředního topení a rozvodů teplé vody, čištění kotlů a vyčištění usazenin z bojlerů. Naše metoda je založena na postupném dávkování chemikálií a následném odfiltrování rozpuštěných nečistot.

Web: www.korin.cz

Další související informace

Pneuservis

pneuservis servis auta čištění profesionální – Profesionální pneuservis s možností uskladnění pneumatik v našich prostorách. Součástí naší nabídky je také čištění a malý servis vozidel. Zaměstnanci Pneuservis Praha mají ve svém oboru dlouholeté zkušeností, můžete tak vždy očekávat kvalitní výsledek.

Prezentace úklidové firmy

úklid domácnosti čištění koberců úklidové firmy – Úklidová firma zaměřená na pravidelný, ale i jednorázový úklid domácnosti a firemních prostor. Provádíme také čištění koberců a mytí oken. Zázemí české rodinné úklidové firmy. Pracovití a poctiví zaměstnanci, garance kvality úklidových prací.

Úklidové služby T-AR s.r.

úklid, úklidové služby, byt, dům, čištění koberců – Úklidové služby T-AR s.r.o. je tu pro Vás za přijatelné ceny. Pro Vás jsou připraveni každý den a každou hodinu lidé, kteří Vám úklidí byt, dům, kancelář, výstavní halu, loď, vytepují koberec, vyčistí koberce, vytepují, vyčistí sedací soupravu - specialními stroji a přípravky, kožené sedací soupravy, úklidí koupelnu, kuchyni, garáž, wc, mytí oken, vypráší koberce, vytřou chodbu - vše bude pak čisté a voňavé!!!

Načítání trvalo 0.0860 sekund.