+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chemické čištění topných a vodních soustav

Klíčová slova: Chemické čištění topných systémů, Chemické čištění

E-mail: info@korin.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. listopadu 2013

Popis: Společnost Korin provádí chemické čištění rozvodů ústředního topení a rozvodů teplé vody, čištění kotlů a vyčištění usazenin z bojlerů. Naše metoda je založena na postupném dávkování chemikálií a následném odfiltrování rozpuštěných nečistot.

Web: www.korin.cz

Další související informace

Vypraný koberec

Čištění koberců – Peníze Vám nevypereme, ale s koberci to umíme! Naše firma je vycvičená na boj proti špíně a roztočům ve vašich kobercích, matracích... Naše dvojí, mokro-suché tepování, zajistí skutečné výsledky, nechceme Váš koberec jen pokropit!

Čištění koberců Praha - L

čištění koberců Praha, čištění kancelářských kober – Hledáte čištění koberců v Praze? Provádíme profesionální mokré i suché čištění kancelářských koberců, koberců v domácnosti, sedacích souprav a interiéru aut. čištění koberců Praha, čištění kancelářských koberců, čištění sedacích souprav, čištění interiérů automobilů

Čerpací zkoušky - měření vydatnosti pramene

čištění studní, opravy studní, čištění kopaných st – Nabízíme čištění a opravy vrtaných studní. Čištění vrtaných studní by se mělo provádět jednou za 5 až 8 let, ale vždy podle toho, v jakém technickém stavu se studna aktuálně nachází a jaká je kvalita vody z dané studny.

Načítání trvalo 3.2570 sekund.