+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chemické čištění topných a vodních soustav

Klíčová slova: Chemické čištění topných systémů, Chemické čištění

E-mail: info@korin.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. listopadu 2013

Popis: Společnost Korin provádí chemické čištění rozvodů ústředního topení a rozvodů teplé vody, čištění kotlů a vyčištění usazenin z bojlerů. Naše metoda je založena na postupném dávkování chemikálií a následném odfiltrování rozpuštěných nečistot.

Web: www.korin.cz

Další související informace

Čištění kanalizace

Čištění kanalizace – Společnost ZETA CZ se zabývá čištěním a údržbou kanalizace. Součástí jejích služeb je také likvidace tekutých odpadů, speciální vnitřní práce, venkovní čištění, revize kanalizace TV kamerou, odběr a analýza vzorků odpadu.

Tryskání suchým ledem.

Tryskání , suchý led, abrazivo, čištění – Čištění suchým způsobem - technologie čištění suchým ledem.Tryskání suchým ledem s možností připojení abraziva (balotina, korund zirkon blast, Garner). Výroba a prodej suchého ledu (na čerstvosti nám záleží !)

Čištění kůží a kožešin

Čištění kůží a kožešin, Čistírna oděvů Daja – Při silném hloubkovém znečištění zůstávají skvrny nevratitelné. Proto je velmi důležité pečovat pravidelně o stav všech kožených výrobků, ať jsou to kožené oděvy, kožešiny nebo moto oděvy. Čištění kůží a kožešin, Čistírna oděvů Daja

Načítání trvalo 2.9224 sekund.