+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chemické čištění topných a vodních soustav

Klíčová slova: Chemické čištění topných systémů, Chemické čištění

E-mail: info@korin.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. listopadu 2013

Popis: Společnost Korin provádí chemické čištění rozvodů ústředního topení a rozvodů teplé vody, čištění kotlů a vyčištění usazenin z bojlerů. Naše metoda je založena na postupném dávkování chemikálií a následném odfiltrování rozpuštěných nečistot.

Web: www.korin.cz

Další související informace

Čištění kanalizace

Čištění kanalizace – Provádíme čištění kanalizace, revize kanalizace, trasování kanalizace, čištění odpadů. Naše služby poskytujeme zákazníků v lokalitě Praha a Středočeský kraj. Čištění kanalizace je naší velkou specialitou.

Čištění kanalizace K&H

čištění kanalizace, frézování stupaček, – Jsme firma dlouhodobě se zabývající řešením problémů s kanalizací. Jedná se zejména o čištění kanalizace, frézování kanalizačních stoupaček i veškeré instalatérské práce. Jsme schopni Vám pomoci s kanalizací domovní i venkovní. Naším prvořadým cílem je Vaše spokojenost a proto klademe nekompromisní důraz na kvalitu naší práce.

Čištění bazénů

Bazény, Čištění Bazénů, Bazénová Chemie, Voda – Kompletní čištění bazénů, odstraňování usazenin, úprava vody, údržba filtračních zařízení, poradenství v oblasti rodinných bazénů, čištění a impregnace přírodních materiálů okolo bazénů (impregnace pískovce)

Načítání trvalo 0.0680 sekund.