+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Čištění koberců Tišnov

Klíčová slova: čištění koberců Tišnov, čištění sedačky Tišnov,

E-mail: klinservis@klinservis.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. z??? 2012

Popis: Nabízíme Vám profesionální vyčištění Vašeho koberce, textilní či kožené sedačky, nebo kompletního interiéru Vašeho automobilu. Své služby nabízíme v Jihomoravském kraji a Kraji Vysočina. Veškeré služby nabízíme přímo u Vás!

Web: www.klinservis.cz

Další související informace

Úklidová četa - úklid domácností Praha

uklidove sluzby, uklid domacnosti, čištění kobercu – Úklidová četa provádí veškeré úklidové práce - úklid domácností, kanceláří, čištění koberců, interiérů aut, mytí oken a žaluzií. Kvalitní služby domácnostem a firmám v Praze a okolí.

www.cistodoma.cz

Čištění koberců, čištění sedaček, úklidová firma, – Čištění koberců a sedaček patentovaným systémem VAXing. Provádíme účinné hloubkové čištění koberců, které navrací i starému koberci barevnost a hygienickou čistotu. Využíváme kvalitní britské vysavače značky VAX a čisticí přípravky, které patentovanou technologií VAXing odstraní i zaschlé skvrny.

Čištění koberců Chomutov

čištění koberců chomutov, kadan, jirkov most – Čištění koberců a sedaček v Chomutově a okolí. Údržba zeleně. Úklid komerčních i nekomerčních prostor. Úklid sněhu. Profesionální mytí oken. Čištění sedacích souprav. Profesionální čištění extraktorem

Načítání trvalo 0.0575 sekund.