+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Čištění koberců Tišnov

Klíčová slova: čištění koberců Tišnov, čištění sedačky Tišnov,

E-mail: klinservis@klinservis.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. z??? 2012

Popis: Nabízíme Vám profesionální vyčištění Vašeho koberce, textilní či kožené sedačky, nebo kompletního interiéru Vašeho automobilu. Své služby nabízíme v Jihomoravském kraji a Kraji Vysočina. Veškeré služby nabízíme přímo u Vás!

Web: www.klinservis.cz

Další související informace

Ekosystem.cz

cisteni odpadnich vod, cisteni zemin – Ekosystem poskytuje odstraňování ekologických zátěží průmyslových podniků, likvidaci následků havárií způsobených únikem škodlivin do horninového prostředí a dodávku technologických celků pro čištění odpadních komunálních vod, dále pak pro úpravu pitné a procesní vody. Součástí činnosti společnosti je produkce výrobků z plastů pro vodohospodářské účely.

Čištění Znojmo - Novotný

Čištění koberců znojmo, čištění sedaček znojmo, – Již řadu let se zabýváme mokrým čištěním koberců a sedacích souprav známé jako mokré vysávání nebo také extrakční čištění. Tuto službu provádíme ve Znojmě a okolí. Čistit lze široké spektrum domácího vybavení od koberců, sedacích souprav, křesel, čalouněných židlí až po matrace. Kromě čistění na zakázku poskytujeme také zapůjčení strojů na 24 h.

Načítání trvalo 0.0701 sekund.