+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

COFACO

Klíčová slova: spravna vyrobna prax

E-mail: info@cofaco.sk

Datum vloľení do katalogu: 23. ledna 2018

Popis: Vypracovanie potrenej dokumentacie pre vyrobcov a distributorov kozmetiky. Oznacovanie kozmetiky, poradenske sluzby, skolenia. Vypracovanie haccp systemov a potrebnej dokumentacie pre gastro segment a potravinarstvo.

Web: www.cofaco.sk

Další související informace

Expressport

sport, lyže, běžky, sjezdové, boty, vázání, kola – Prodej sportovních potřeb. Lyže, běžky, kola, sjezdové a běžecké boty, hole, helmy, vosky, sportovní oblečení, batohy, tašky, doplňky. Především značky Fischer, Nordica, Salomon, Axon, Toko, Leader Fox, Rock Machine, Acstar, Shimano, Sigma, Ked.

Polygrafická výroba se za

tisk na papír,ofsetový tisk, tisk tiskovin, tiskár – Tiskárna FF Praha se zabývá potiskem triček, ofsetovým tiskem na papír. Tisk novoročenek, pozvánek, tiskovin, letáků, brožur, katalogů aj. Tisk provádíme od počátečního návrhu až k zákazníkům. Tisk maturitních šerp, stuh, stužek, pozvánky i vstupenky

Zábavná hra pro děti, to je Logopedie hrou

logopedie, správná výslovnost, zábavné hry pro dět – Logopedie hrou je nová, zábavná hra určená pro celou rodinu. S touto stolní hrou procvičíte dětský jazýček a naučíte děti správné výslovnosti. Už žádné logopedické listy. S dětskou hrou Rozhýbej svůj jazýček aneb logopedie hrou předejdete vadám řeči. Tato naučná hra pro děti obsahuje na procvičování všechny hlásky, u nichž je uveden správný postup výslovnosti. Stolní hra Logopedie hrou je skvělou volbou, která nezná hranice.

Načítání trvalo 0.0626 sekund.