+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

CTC Plzeň s.r.o.

Klíčová slova: tepelná čerpadla vzduch voda, solární systémy

E-mail: info@ctcplzen.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. ?ervence 2010

Popis: Nabízíme návrh, prodej, montáž a servis tepelných čerpadel vzduch-voda a solárních systémů pro ohřev TUV a vytápění. Poskytujeme kompletní služby včetně vyřízení dotace Zelená úsporám. Dodáváme tepelná čerpadla Mitsubishi Zubadan a Hitachi Yutaki, dále solární systémy Propuls.

Web: www.ctcplzen.cz

Další související informace

Cerpadlo.org

tepelná čerpadla, solární panely, solární kolektor – Víte jaký je rozdíl mezi solárním panelem a solárním kolektorem? O tom a navíc ještě o tepelných čerpadlech vás informují naše stránky. A také různé tipy, triky a aktuální informace v tomto tématu. Cerpadlo.org - tepelná čerpadla a solární systémy

Tepelná čerpadla

tepelná čerpadla – Tepelná čerpadla získávají teplo ze přírodních zdrojů jako je země, voda a vzduch. Topením lze získat poměrně značné finanční úspory ve srovnání s ostatními zdroji tepla. Tepelné čerpadlo nabízí účinné topení, které šetří finance. Výhodné vytápění tepelným čerpadlem (země, voda a vzduch) lze využít k vytápění bazénů i jako klimatizace. Dům lze vytápět pomocí vrtu, studny nebo vzduchem.

Tepelná čerpadla vzduch

Tepelná čerpadla, tepelná čerpadla vzduch voda, so – Nabízíme kvalitní výrobky pro ohřev vody a vytápění. Specializujeme se na tepelná čerpalda a solární ohřev vody. Naší filozofií je dodávat dokonalé produkty s maximální úsporou energie a dostupností pro každého.

Načítání trvalo 0.0811 sekund.