+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

CTC Plzeň s.r.o.

Klíčová slova: tepelná čerpadla vzduch voda, solární systémy

E-mail: info@ctcplzen.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. ?ervence 2010

Popis: Nabízíme návrh, prodej, montáž a servis tepelných čerpadel vzduch-voda a solárních systémů pro ohřev TUV a vytápění. Poskytujeme kompletní služby včetně vyřízení dotace Zelená úsporám. Dodáváme tepelná čerpadla Mitsubishi Zubadan a Hitachi Yutaki, dále solární systémy Propuls.

Web: www.ctcplzen.cz

Další související informace

Tepelná čerpadla A-Z

tepelná čerpadla – Informační portál o tepelných čerpadlech. Slunce k nám vyzařuje obrovské množství energie, která se akumuluje ve vzduchu, zemi a vodě. Pomocí tepelného čerpadla používáme nashromážděnou sluneční energii k úspornému a komfortnímu vytápění našich domů. Tepelné čerpadlo je dlouhodobým, spolehlivým, a hlavně nejúspornějším způsobem vytápění.

TermoWatt s.r.o.

Tepelna cerpadla, solarni system, fotovoltaika, – Společnost TermoWatt s.r.o. se sídlem v České Lípě je dodavatelem alternativních i tradičních zdrojů energie. Montujeme a dodáváme solární systémy pro ohřev vody, fotovoltaické elektrárny, fotovoltaiku pro chaty, tepelná čerpadla, infrapanely Wellina a kotle na biomasu.

Acond - tepelná čerpadla

tepelná čerpadla – Firma Acond dodává špičková tepelná čerpadla, která patří ke třem nejprodávanějším modelům vzduch - voda v České republice. Jednotlivé komponenty jsou vybrány ze špičkové světové produkce. Výzkum, vývoj a výroba tepelných čerpadel Acond provádějí odborníci v České Republice. Ovládání, návody k používání, servisní manuály a veškerá technická dokumentace jsou v českém jazyce.

Načítání trvalo 0.0599 sekund.