+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

CZ-STAVBY Pavel Pravda

Klíčová slova: malíři, natěrači, zateplení, zedníci, fasády, štuk

E-mail: info@cz-stavby.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. dubna 2008

Popis: Malíři, natěrači, zedníci, zateplení nemovitostí a jiná stavební řemesla na profesionální úrovni. Uvedené práce jsme schopni realizovat v jakémkoliv rozsahu. Celoročně pracujeme v Praze a okolí, Českých Budějovicích.

Web: www.cz-stavby.cz

Další související informace

Nátěry

Nátěry, natěrači, nátěry střech, nátěry beronu – Nátěry - Nátěry střech, nátěry betonu Naše nabídka Nátěry střech, nátěry plotů, nátěry fasád, oken, dveří, nátěry podlah, linkování parkovišt, všech kovových konstrukcí, protipožární nátěry. Nátěry provádíme v Praze a stř. Čechách

Zelená úsporám, dotace

Zelená úsporám, dotace, zateplení, okna, kotle – Portál Zelená úspora, je zaměřen na komplexní řešení dotace pro žadatele v rámci programu Zelená úsporám na zateplování, okna a dveře, tepelná čerpadla, kotle na biomasu, solární kolektory a jak nejefektivněji řešit své poptávky na dodavatele a výrobce ze seznamu SOD a SVT, kteří jsou zde publikováni v katalogu firem.

Zateplování fasád, rekonstrukce domů, zateplení

zateplení, zateplování, fasády, rodinné domy, pane – BELSTAV CZ zajišťuje zateplení fasád, zateplení budov a rekonstrukce panelových i bytových domů. Veškeré stavební práce od profesionálů. Ve stavebnictví se pohybujeme již od roku 1993.

Načítání trvalo 0.0835 sekund.