+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Demolice Praha

Klíčová slova: Zemní práce Praha, demolice Praha, demolice domu

E-mail: martin@galaservis.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. dubna 2012

Popis: Zajistíme Vám kompletní terénní úpravy, zemní práce strojem traktorbagr JCB, demolice domu, demolice objektů, demolice stavby, ruční rozebíraní. Zpracování dokumentace bouracích pracích, odvoz odpadů na skládku vozy Tatra, recyklace odpadů, dovoz stěrku a písku, výkopové práce, odstranění pařezů dle požadavků zákazníka.

Web: www.zemniprace-demolice.net

Další související informace

Ubytovna Praha

Ubytovna, ubytování, levné ubytování Praha, hostel – Nabízíme levné ubytování vhodné zejména pro pracovní skupiny do 15ti osob. - 4 a 5 lůžkové pokoje (sprcha společná) - celková kapacita 15 lůžek - parkování před rodinným domem - vlastní zahrada - soukromí. Cena ubytování již od 110,- Kč

Výškové práce Praha

výškové práce praha, výškové, práce, praha – Výškové práce Praha. Zajišťujeme a nabízíme výškové práce s pomocí horolezecké techniky. Naším cílem je poskytování komplexních služeb, tak aby vedly ke konečné spokojenosti zákazníka.

Levné letenky Finsko

letenky, Finsko, Praha, levné, ubytování – Finsko, to je moc krásná severská země nacházející se v Evropě. Pokud tedy plánujete, že tuto zemi pojedete poznávat, kupte si u nás letenky Finsko, protože letadlem se do Finska cestuje nejlépe. Letadlo vám totiž může nabídnout mnoho výhod, které na cestě do Finska zajisté oceníte. Asi tou největší výhodou letadla je to, že letadlo je v poslední době považováno za nejbezpečnější dopravní prostředek a to právem. Díky letadlu se tak do Finska dostanete v pořádku.

Načítání trvalo 0.0699 sekund.