+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Demolice Praha

Klíčová slova: Zemní práce Praha, demolice Praha, demolice domu

E-mail: martin@galaservis.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. dubna 2012

Popis: Zajistíme Vám kompletní terénní úpravy, zemní práce strojem traktorbagr JCB, demolice domu, demolice objektů, demolice stavby, ruční rozebíraní. Zpracování dokumentace bouracích pracích, odvoz odpadů na skládku vozy Tatra, recyklace odpadů, dovoz stěrku a písku, výkopové práce, odstranění pařezů dle požadavků zákazníka.

Web: www.zemniprace-demolice.net

Další související informace

Výškové práce Praha

výškové práce praha, výškové, práce, praha – Výškové práce Praha. Zajišťujeme a nabízíme výškové práce s pomocí horolezecké techniky. Naším cílem je poskytování komplexních služeb, tak aby vedly ke konečné spokojenosti zákazníka.

Levné letenky Chorvatsko

letenky, Chorvatsko, Praha, levné, ubytování – Chorvatsko je moc krásná evropská země, která navíc leží u moře, a tak je rájem turistů mířících za odpočinkem na plážích Chorvatska nebo za koupáním a divočením v moři. Svojí oblíbenou činnost si tak zde najde snad každý. A pro ty, co se nechtějí válet u moře, je zde celá řada zajímavých míst a památek Chorvatska, která rozhodně stojí za vaši návštěvu. Pokud tedy chcete jet do Chorvatska, objednejte si u nás letenky Chorvatsko a leťte do této země letadlem.

Vyklízení bytů Praha

Vyklízecí práce Praha, Vyklízení bytů Praha – Hlavní činností naší společnosti je vyklízení bytů a odvoz odpadu v Praze a okolí. Náš team Vám nabízí široké spektrum služeb v oblasti vyklízení a stěhování a to nejen v obytných prostorách, ale i firmách a dalších neobytných prostorech. K našim přednostem neodmyslitelně patří kvalitní práce a nízké ceny.

Načítání trvalo 0.0739 sekund.