+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Depros s.r.o.

Klíčová slova: Vchodové stříšky, přístřešky nad dveře, markýzy.

E-mail: depros@depros.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. ?ervence 2010

Popis: Vchodové stříšky, přístřešky nad dveře, markýzy, zastřešení komůrkovým polykarbonátem, plechová dvoukřídlá vrata, ocelové ploty, brány, branky, mříže, plechové dveře, zakázková kovovýroba a stavebně zámečnické práce.

Web: www.depros.cz

Další související informace

Penzion Tereza v Janově nad Nisou

Penzion Tereza,ubytování v Janově nad – Chata tereza se nachází v chráněnné krajinné oblasti Jizerských hor v Janově nad Nisou na Malém Semerinku. Chata Tereza se nachází na pěkném klidném místě cca 680 m. n.m. Součástí objektu je společenská místnost, bar, TV, bufet. Naši hosté mají možnost zapůjčení sportovního vybavení z půjčovny, která vše přiveze až do chaty.Parkování před objektem zdarma (není zabezpečené). Dětská postýlka zdarma k zapůjčení. Domácí zvíře je povoleno. Ložní prádlo v ceně. Kouření je povoleno v oddělené místnosti.

Horská chata Lučanka v Lučanech nad Nisou

Horská chata Lučanka ,ubytování v Lučanech nad – Chata LUČANKA se nachází v CHKO Jizerské hory uprostřed lesů pod rozhlednou Bramberk na Horním Maxově jen 5 km od Jablonce nad Nisou.Chata se nachází mimo komunikaci, a je proto ideální pro klidnou rodinnou rekreaci, pořádání ozdravných pobytů, škol v přírodě, sportovních soustředění, podnikových akcí, školení apod.Nabízí kvalitní levné ubytování s kapacitou 56 lůžek, v krásném prostředí blízko značených turistických cest, cyklotras, 15 min chůze od přírodního koupaliště s občerstvením v Lučanech n.N., 100 m napojení na Jizerskou magistrálu, lyžařský areál Severák vzdálený 3 km. Parkování je možné přímo u chaty.

Katamarán Valkýra v Orlíku nad Vltavou

Katamarán Valkýra,ubytování v Orlíku nad Vltavou – Katamarán Valkýra se nachází v Orlíku nad Vltavou. Katamarán Valkýra v Orlíku nad Vltavou nabízí ubytování v pohodlných dvoulůžkových kajutách s WC a sprchou. Na palubě je spousta místa pro slunění čí noční dýchánek s hudbou. Každý plovák je vybaven lednicí, kuchyňským koutem s nádobím a plynovým vařičem, sprchovým koutem a WC, jídelním stolkem s lavicemi, několika skříňkami na oblečení, elektrickým osvětlením. Lůžkoviny s povlečením se poskytují pouze proti úhradě poplatku 50 Kč noc a lůžko. Jinak si přivezte vlastní spací pytel nebo i lůžkoviny.Katamarán nabízí stravování vlastní, nebo po zakotvení si můžete zajít na jídlo do restaurace v okolí a pochutnat si na nějakém dobrém jídle.

Načítání trvalo 3.4640 sekund.