+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Depros s.r.o.

Klíčová slova: Vchodové stříšky, přístřešky nad dveře, markýzy.

E-mail: depros@depros.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. ?ervence 2010

Popis: Vchodové stříšky, přístřešky nad dveře, markýzy, zastřešení komůrkovým polykarbonátem, plechová dvoukřídlá vrata, ocelové ploty, brány, branky, mříže, plechové dveře, zakázková kovovýroba a stavebně zámečnické práce.

Web: www.depros.cz

Další související informace

Myhaus - domovní dveře

domovní vchodové dveře, vnitřní dveře, shrnovací d – Pro Váš dům či byt nabízíme domovní vchodové dveře, vnitřní dveře, shrnovací dveře, garážová vrata, markýzy a podlahy pro váš domov v široké nabídce typů a provedení. domovní vchodové dveře, vnitřní dveře, shrnovací dveře, garážová vrata, markýzy

Penzion Rezidence Kejžlice

penzion,rezidence,Kejžlice,apartmán,Světlá nad – Rezidence Kejžlice je rodinné sídlo na malebné Vysočině, v blízkosti Humpolce a Světlé nad Sázavou v Kejžlicích. Rezidence Kejžlice poskytuje ubytování formou penzionu ve 2 lůžkových a 3 lůžkových pokojích nebo v rodinném apartmá. Apartmán čítá 2 samostatné místnosti se sedmilůžkovou kapacitou, obývací předpokoj s TV, DVD, satelitem, internetem a ledničkou, toaletu a koupelnu vybavenou sprchovým koutem a vanou. Penzion dále nabízí stravování, krytý bazén, krbové posezení, saunu a posilovnu.

Hotel BOHEMIA v Lomnici nad Lužnicí

Hotel BOHEMIA ,ubytování v Lomnici nad – Náš hotel leží přímo v centru Lomnice nad Lužnicí, která je vzdálená pouhých 8 km od lázeňského města Třeboně. V příjemném prostředí našeho nového hotelu Vám za velmi přijatelnou cenu nabízíme kompletně vybavené dvoulůžkové a třílůžkové pokoje.Náš hotel disponuje 20 pokoji 46 lůžky, 9 přistýlkami a jedním apartmánem. ceně pokoje je zahrnuta snídaně formou švédského stolu (nad 10 ubytovaných osob), bazén s protiproudem (pokud je v provozu), úschovna kol, která je stejně jako parkoviště v noci pod kontrolou.Část hotelu je připravena také na relaxační odpočinek. Slouží jako masérna a sauna. K dispozici je i vyhřívaný bazén s protiproudem 5 x 10 m.

Načítání trvalo 0.0609 sekund.