+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Deratizace-dezinfekce

Klíčová slova: deratizace, dezinfekce, dezinsekce

E-mail: info@deratizace-labus.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. dubna 2009

Popis: Jsme firma specializovaná v oblasti deratizace , dezinfekce a dezinsekce s dlouholetou praxí.Používání široké palety povolených přípravků a moderních technologií je u nás samozřejmostí. Máte v bytě myši, potkany, štěnice, šváby, rusy, blechy, mravence nebo jinou havěť? Nevíte si rady? Jsme tu pro Vás! Pomůžeme, poradíme. Zavolejte, napište!

Web: deratizace-labus.cz

Další související informace

Hubení hmyzu a hlodavců -

hubení, deratizace, dezinsekce, hubení vos, – Nabízíme dezinfekci, dezinsekci - hubení hmyzu, a deratizaci - hubení hlodavců a instalujeme sítě proti ptákům po celé Praze a okolí. Provádíme hubení létajícího i lezoucího hmyzu, řešení problémů se sršni - postřiky, likvidace hnízd, hubení potkanů, myší a všech obtížných hlodavců, kladení nástrah, prevence, likvidace uhynulých tvorů. Instalujeme sítě proti ptákům, zábrany proti dosedání, hrotové systémy. Likvidace vos a likvidace sršňů prováděná naší firmou je zárukou, že nebude mechanicky poškozena vaše nemovitost a vyhnete se veškerým nepříjemnostem souvisejícím se sousedstvím obtížného a nebezpečného hmyzu. Po dobu samostatné existence firmy Brouček od roku 1997 ještě ani jednou nedošlo k pojistné události, přesto jsme samozřejmě proti veškerým škodám plně pojištěni.

odvoz odpadu Praha

Deratizace, Vyklízení bytů, Hubení hmyzu – Deratizace, vyklízení bytů, hubení hmyzu a odvoz odpadů to je firma Ekosa. Nabízíme kompletní služby v oboru deratizace, desinfekce, desinsekce. Jedná se především o služby hubení hmyzu a hlodavců jako hubení mravenců, hubení myší, hubení švábů, hubení potkanů a dalších škůdců v domácnostech.

Show Jana Krause online archiv

show jana krause,talk show,online,prima – Každý pátek se můžeme těšit na ironický pohled Jana Krause na aktuální dění v naší společnosti. Sledujte i vy talk show tv Prima nejen v televizi, ale i online na internetu a nenechte si ujít porci inteligentního humoru.

Načítání trvalo 0.0516 sekund.