+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Deratizace-dezinfekce

Klíčová slova: deratizace, dezinfekce, dezinsekce

E-mail: info@deratizace-labus.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. dubna 2009

Popis: Jsme firma specializovaná v oblasti deratizace , dezinfekce a dezinsekce s dlouholetou praxí.Používání široké palety povolených přípravků a moderních technologií je u nás samozřejmostí. Máte v bytě myši, potkany, štěnice, šváby, rusy, blechy, mravence nebo jinou havěť? Nevíte si rady? Jsme tu pro Vás! Pomůžeme, poradíme. Zavolejte, napište!

Web: deratizace-labus.cz

Další související informace

A až Z práce v DDD

deratizace, dezinfekce, dezinsekce – Deratizace, dezinfekce, dezinsekce, denní úklid bytových, nebytových i kancelářských prostor, jednorázové generální úklidy, mytí oken a výloh, pravidelný úklid domu.Deratizace, dezinfekce, dezinsekce, denní úklid bytových, nebytových i kancelářských prostor, jednorázové generální úklidy, mytí oken a výloh, pravidelný úklid domu.

Deratizace, desinfekce

deratizace, dezinsekce, dezinfekce – Komplexní služby v oblasti deratizace, dezinsekce a dezinfekce na Moravě. Speciální fumigace toxickými plyny. Projekty ochrany před škůdci v rámci norem EU(HACCP). Odborně vyškolený a trénovaný personál. Poradenství, flexibilita, dlouholetá praxe a certifikát Bureau Veritas ISO 9001, reference k dispozici.

Deratizace Praha

Deratizace Praha, Dezinfekce, Dezinsekce, Hubeníšt – Naše společnost ASANA DDD sídlí na okraji města Praha a již od roku 1991 poskytuje profesionální služby v oblasti deratizace, dezinfekce, dezinsekce, hubení štěnic, hubení mravenců apod. Deratizace Praha, dezinfekce, dezinsekce

Načítání trvalo 0.0674 sekund.