+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Deratizace-dezinfekce

Klíčová slova: deratizace, dezinfekce, dezinsekce

E-mail: info@deratizace-labus.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. dubna 2009

Popis: Jsme firma specializovaná v oblasti deratizace , dezinfekce a dezinsekce s dlouholetou praxí.Používání široké palety povolených přípravků a moderních technologií je u nás samozřejmostí. Máte v bytě myši, potkany, štěnice, šváby, rusy, blechy, mravence nebo jinou havěť? Nevíte si rady? Jsme tu pro Vás! Pomůžeme, poradíme. Zavolejte, napište!

Web: deratizace-labus.cz

Další související informace

Ochrana proti škůdcům

dezinsekce, dezinfekce, deratizace, dezikace – Činnost naší firmy je specializována na oblast dezinsekce, dezinfekce, deratizace, dezikace, ochrany dřeva, asanačních prací a sanačních prací po celé ČR.Při komplexních službách DDD poskytujeme slevu 10% - 15 % slevy z ceny za práci. Ve všech námi nabízených službách Vám poskytneme odbornou pomoc

Jodisol.cz

jodisol, dezinfekce, klíště, jak vytáhnout klíště – Jodisol je kvalitní česká dezinfekce vyráběná od 70. let 20. století. Je levná a účinná. Na webu Jodisol.cz se dozvíte, kde všude je vhodné dezinfekci používat či kde ji zakoupit. K dispozici i podrobný návod, jak vytáhnout klíště.

Raycop

raycop, UV-C, vysavač, dezinfekce, UV-C lampa – Raycop je UV-C antibakteriální vysavač, díky kterému odstraníte ze svých matrací, postelí a čalouněného nábytku bakterie, roztoče. UV-C světlo zničí 99,9% alergie způsobujících bakterií. UV-C světlo je velmi účinné.

Načítání trvalo 0.0657 sekund.