+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Deratizace-dezinfekce

Klíčová slova: deratizace, dezinfekce, dezinsekce

E-mail: info@deratizace-labus.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. dubna 2009

Popis: Jsme firma specializovaná v oblasti deratizace , dezinfekce a dezinsekce s dlouholetou praxí.Používání široké palety povolených přípravků a moderních technologií je u nás samozřejmostí. Máte v bytě myši, potkany, štěnice, šváby, rusy, blechy, mravence nebo jinou havěť? Nevíte si rady? Jsme tu pro Vás! Pomůžeme, poradíme. Zavolejte, napište!

Web: deratizace-labus.cz

Další související informace

Kopr - DDD služby Brno

deratizace, dezinfekce, dezinsekce, haacp – Speciální ochranná deratizace a dezinsekce. Ochrana před škůdci v potravinářství (HACCP), ve výrobních a skladovacích objektech. Zásahy v obytných budovách a komunální sféře. Ochrana budov proti ptactvu. Postřiky zemědělských hal, plynování (fumigace).

Jodisol.cz

jodisol, dezinfekce, klíště, jak vytáhnout klíště – Jodisol je kvalitní česká dezinfekce vyráběná od 70. let 20. století. Je levná a účinná. Na webu Jodisol.cz se dozvíte, kde všude je vhodné dezinfekci používat či kde ji zakoupit. K dispozici i podrobný návod, jak vytáhnout klíště.

Regina Jindrová

Deratizace, Dezinsekce, Dezinfekce, Úklid, Čištění – Poskytujeme komplexní služby v oblasti úklidu-zajišťujeme pravidelné i generální úklidy všech typů objektů, čištění koberců, mytí oken a speciální čištění sportovních povrchů. Jsme specialisté v oborech DDD-spolehlivě vás zbavíme nežádoucích škůdců-hlodavců, obtížného hmyzu i choroboplodných zárodků.

Načítání trvalo 0.0812 sekund.