+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Deratizace-dezinfekce

Klíčová slova: deratizace, dezinfekce, dezinsekce

E-mail: info@deratizace-labus.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. dubna 2009

Popis: Jsme firma specializovaná v oblasti deratizace , dezinfekce a dezinsekce s dlouholetou praxí.Používání široké palety povolených přípravků a moderních technologií je u nás samozřejmostí. Máte v bytě myši, potkany, štěnice, šváby, rusy, blechy, mravence nebo jinou havěť? Nevíte si rady? Jsme tu pro Vás! Pomůžeme, poradíme. Zavolejte, napište!

Web: deratizace-labus.cz

Další související informace

Deratizace a desinsekce

deratizace, dezinsekce, desinsekce, Dvůr Králové – Deratizace, hubení škodlivých hlodavců, i celá města a kanalizace. Dezinsekce, hubení škodlivého hmyzu + ochrana dřeva proti dřevokaznému hmyzu, dezinfekce, ničení mikroorganismů. Nabízíme prvotřídní služby. Máte doma nezvané hosty? Obraťte se na nás.

Automaty Online

Automaty Online – na našich webových stránkach sme vám možnosť pogrania dnes vo všetkých druhov hracích automatov on-line zadarmo. Okrem toho, naši hráči sú radi, aby vám pomohol v žiadnom problému. Pozrite sa teda žiadne ďalšie jednoducho navštívte naše webové stránky plne profesionálne

Deratizace, desinfekce

Deratizace, desinfekce, desinsekce, desikace – Provádíme komplexní služby v oblasti deratizace, desinfekce, desinsekce a desikace. Majetky města, obcí a domácností chráníme před nežádoucím rozmnožením škůdců a mikroorganismů. Zajišťujeme svod odpadu, čištění fasád aj.

Načítání trvalo 2.0804 sekund.