+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Deratizace-dezinfekce

Klíčová slova: deratizace, dezinfekce, dezinsekce

E-mail: info@deratizace-labus.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. dubna 2009

Popis: Jsme firma specializovaná v oblasti deratizace , dezinfekce a dezinsekce s dlouholetou praxí.Používání široké palety povolených přípravků a moderních technologií je u nás samozřejmostí. Máte v bytě myši, potkany, štěnice, šváby, rusy, blechy, mravence nebo jinou havěť? Nevíte si rady? Jsme tu pro Vás! Pomůžeme, poradíme. Zavolejte, napište!

Web: deratizace-labus.cz

Další související informace

A až Z práce v DDD

deratizace, dezinfekce, dezinsekce – Deratizace, dezinfekce, dezinsekce, denní úklid bytových, nebytových i kancelářských prostor, jednorázové generální úklidy, mytí oken a výloh, pravidelný úklid domu.Deratizace, dezinfekce, dezinsekce, denní úklid bytových, nebytových i kancelářských prostor, jednorázové generální úklidy, mytí oken a výloh, pravidelný úklid domu.

Kopr - DDD služby Brno

deratizace, dezinfekce, dezinsekce, haacp – Speciální ochranná deratizace a dezinsekce. Ochrana před škůdci v potravinářství (HACCP), ve výrobních a skladovacích objektech. Zásahy v obytných budovách a komunální sféře. Ochrana budov proti ptactvu. Postřiky zemědělských hal, plynování (fumigace).

Deratizace a Dezinsekce

Deratizace, dezinfekce, Dezinsekce, štěnice, myši – Deratizace Dezinfekce a Dezinsekce Hubení a likvidace hlodavců, hmyzu a roztočů. (štěnice, myši, potkani, krysy, šváby, mravenci) Profesionálně hubíme a likvidujeme nežádoucí zvířecí návštěvníky Vašich domovů.

Načítání trvalo 0.0653 sekund.