+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Diamantové kotouče

Klíčová slova: diamantové kotouče, diamantová bruska, brusné koto

E-mail: jangrew@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ?nora 2013

Popis: Znáte diamant jen jako vhodný doplněk šperků? Možná jste nevěděli, že diamant je dostatečně tvrdý a ostrý k tomu, aby se dal použít i při broušení. Jeho výborné vlastnosti zaručují výslednému produktu kvalitu, dlouhou životnost a dokonalý řez.

Web: diamantove-kotouce.webnode.cz/

Další související informace

Brusivo Techcentrum

prodej brusiva, brusné nářadí – Velkoobchod brusiva nabízí brusné, řezací a lešticí nástroje jako jsou řezací a brusné kotouče, diamantové orovnávače, technické frézy, diamantové kotouče a orovnávače, brusné papíry, látkové a filcové kotouče. Nabízíme brusky a vrtačky značky Opti.

Diamantové řezání

Řezání betonu, vrtání betonu, diamantové řezání – Na diamantové řezání a vrtání železobetonových konstrukcí, betonu a zdiva se specializujeme již 10 let. Naše technologické vybavení a stabilní tým odborně vyškolených pracovníků, to je základ na kterém stavíme. Díky zodpovědnému přístupu a odborné úrovni provedení služeb máme dnes na českém trhu stabilní pozici spolehlivého partnera a vysoce kvalifikovaného dodavatele specializovaných stavebních prací. Jsme vždy připraveni pružně reagovat na aktuální potřeby a specifické požadavky konkrétního projektu. Základní prioritou je pro nás spokojený klient. Mezi důležité parametry každé zakázky proto patří nejen kvalita provedení práce, ale také včasné dokončení projektu nebo dodržení schváleného rozpočtu. Těší nás proto, že našimi stálými zákazníky jsou zejména generální dodavatelé velkých staveb, pro které jsou tato kritéria naprosto klíčová. Kromě řezání a vrtání diamantovou technologií provádíme také frézování a broušení, kotvení do všech stavebních materiálů a montáž protipožárních ucpávek. Budeme rádi, pokud nás oslovíte se svou nabídkou a těšíme se na spolupráci na Vašem projektu.

Eshop Brusivo, Řezivo

brusné kotouče, řezné kotouče, diamantové koutouče – Eshop Brusivo, Řezivo je internetový obchod specializující se na prodej brusného materiálu a nástrojů. V nabídce naleznete například brusné a řezné kotouče na nejrůznější druhy materiálů, diamantové kotouče a nástroje, technické kartáče, pásy a disky z brusné vlny, výseky, brusné pásy a role, brusné bloky, houbičky a jiné.

Načítání trvalo 2.9878 sekund.