+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Divadlo VeTři

Klíčová slova: Divadlo, Ve Tři, Zdeněk haufler, Michaela Marková

E-mail: divadlo@divadlo-vetri.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. srpna 2009

Popis: Divadlo VeTři, pohádky, pořady pro dospělé, preventivní pořady pro děti i dospělé, balonková show, zastupování umělců, sestavení pořadu na klíč, zastupování umělců, komponované pořady dle přání zákazníka, kompletní zajištění kulturních akcí, kultura, hudba, zábava

Web: divadlo-vetri.cz

Další související informace

Domácí údržbář

domácí údržbář, hodinový manžel, domácí údržba, ve – Potřebujete doma něco opravit, nebo vylepšit? Chcete třeba opravit kapající kohoutek, vyspravit obklady dlaždiček, nebo třeba posekat zahradu? Nabízím služby hodinového manžela ohledně všech možných domovní oprav, úprav a vylepšení domácnosti které si budete přát.

Vilka Rtyně v Podkrkonoší ve Rtyni v Podkrkonoší

Vilka Rtyně v Podkrkonoší,ubytování ve Rtyni v – Vilka Rtyně v Podkrkonoší se nachází ve Rtyni na kraji městečka 200 m od lesa, parkování u objektu za plotem.Vilka Rtyně nabízí v prvním patře 3 ložnice z toho jeden pokoj dvoulůžkový, jeden třílůžkový a jeden čtyřlůžkový pokoj. V přízemí vilkyi je koupelna s WC a obývací pokoj, kde je jedno pevné lůžko a dvě přistýlky a krbová kamna. Ve vybavení pokojů je topení na elektrický proud, pračka, televize se satelitními stanicemi. Vilka nabízí vaření vlastní ve vybavené kuchyni, Kouření je v objektu zakázáno. Nejbližší obchod je vzdálený 200 m, centrum města 400 m. Úschovna kol v objektu.

Lohengrin ve Františkových Lázních

Lohengrin,ubytování ve Františkových Lázních – Příjemný apartmán ve starém domě,který má duši, je nově zrekonstruovaný, s velmi dobrou polohou,všude je blízko,jak do přírody,tak do romantického městečka Františkovy Lázně. Jedná se o pohodlný apartmán velikosti 3 +1, dvě ložnice vždy se dvěmi lůžky,prostorná kuchyně s jídelním koutem, velká hala, obývací zrcadlový pokoj s televizí,koupelna se sprchou, 2 samostatné WC,nekuřácké prostředí.V blízkosti je areál přírodního divadla s vyžitím pro děti i rodiče.Prameny Vás vyzývají k ochutnávkám.Domluvíme vám Váš osobní fitness program v nedalekém fitcentru,případně i adrenalínové zážitky.

Načítání trvalo 3.2800 sekund.