+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DMC - vše pro vyšívání

Klíčová slova: vyšívání, vyšívací příze, vyšívací předlohy,

E-mail: tominox@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 20. ?nora 2010

Popis: DMC - kompletní sortiment pro vyšívání - vyšívací příze, vyšívací předlohy, gobelíny, příslušenství pro vyšívání (vyšívací jehly, nůžky, tašky na mulinky, vyšívací rámečky, namotávky, organizéry, magnetické tabule, lupy atd.), aida, len, panama.

Web: www.dmc-vysivani.cz

Další související informace

Strojní vyšívání, nášivky

vyšívání, strojní vyšívání, výšivka, nášivky – Efektní mnohobarevné strojní vyšívání motivu na trička, čepice, mikiny, uniformy, pracovní oděvy, vlajky, ručníky, ubrusy, prostírání a na mnoho dalších užitkových i reklamních produktů z textilu a kůže.

Vyšívání

vyšívání, výšivky, výšivky zdarma – Pro milovníky vyšívání přinášíme velké množství výšivek zdarma. Výšivky zkrášlující váš oděv, interiér nebo ty vyšité pro radost. Nabízíme nejen vyšívání a výšivky, ale i návody a náměty na příjemné chvíle s vyšíváním.

Vysivkymakovec.cz

strojní vyšívání, nášivky, výšivky – Strojní vyšívání. Zabýváme se výrobou výšivek a nášivek na zakázku. Nabízíme komplexní zpracování. Naše služby můžete využít po celé ČR. Výšivky, nášivky. Pracujeme pouze na kvalitních strojích německé výroby, můžeme tak zajisti 100% zpracování.

Načítání trvalo 3.1060 sekund.