+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DMC - vše pro vyšívání

Klíčová slova: vyšívání, vyšívací příze, vyšívací předlohy,

E-mail: tominox@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 20. ?nora 2010

Popis: DMC - kompletní sortiment pro vyšívání - vyšívací příze, vyšívací předlohy, gobelíny, příslušenství pro vyšívání (vyšívací jehly, nůžky, tašky na mulinky, vyšívací rámečky, namotávky, organizéry, magnetické tabule, lupy atd.), aida, len, panama.

Web: www.dmc-vysivani.cz

Další související informace

Pletací příze Elian

pletení, pletací,vlna, příze, háčkování, vzorník – Prodej pletací příze ELIAN pro ruční pletení a háčkování, pletené a háčkované modely, postupy a střihy pro ruční pletení.prodej pletacích jehlic a háčků. Vzorníky pletacích přízí zdarma. Ostatní galanterní zboží.

Vysivkymakovec.cz

strojní vyšívání, nášivky, výšivky – Strojní vyšívání. Zabýváme se výrobou výšivek a nášivek na zakázku. Nabízíme komplexní zpracování. Naše služby můžete využít po celé ČR. Výšivky, nášivky. Pracujeme pouze na kvalitních strojích německé výroby, můžeme tak zajisti 100% zpracování.

Vyšívání Stružka

Strojové vyšívání, výšivky, nášivky, Prostějov, te – Naše firma působí v oblasti strojového vyšívání pro firmy, kolektivy i jednotlivce. Zhotovujeme kvalitní nášivky, výšivky, aplikované výšivky, plastické výšivky, výšivky v kombinaci se sublimačním tiskem (3D)a to jak na hotové výrobky - trika, čepice, šály, ručníky, bundy, svetry - tak i na různé druhy materiálu od jemných saténů až po těžké kůže či koberečky do automobilů.

Načítání trvalo 3.1371 sekund.