+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dveře - nové i renovace

Klíčová slova: renovace dveří, renovace zárubní, nové dveře

Datum vloľení do katalogu: 25. b?ezna 2010

Popis: Naše společnost František Kavka - COLORTAP zajišťuje renovace dveří, renovace zárubní, nové dveře na míru, dveře posuvné, montáž obložkových zárubní, včetně obkladu na kovové zárubně. Široký výběr typů dveří a zárubní.

Web: www.dvere-colortap.cz

Další související informace

Střechy Škoch

opravy střech, renovace střech, rekonstrukce střec – Provádíme zastřešování objektů, renovace, opravy a rekonstrukce střech. Nabízíme tyto práce: klempířství, pokrývačství, pokládku střešní krytiny, montáž střešních oken, izolace a nátěry střech, výškové práce. Naším působištěm je Praha, okres Chrudim a celý kraj Vysočina. Používáme krytinu Tondach, Bramac, KM Beta, střešní okna Velux a Roto, měděnou krytinu, hliník, výrobky Borga, Lindab, Ruukki.

printerJam

toner, cartridge, napln, naplne, tonery, renovace – Prodej a renovace tonerů a cartridgí, laminace, servis notebooku a tiskáren, tisk na zakázku, výroba a potisk reklami,tvorba WWW, návrch a tvorba vizitek, letáků, plakátů a podobně, konzultace v oblasti vypocetni a kancelarske techniky

Rekonstrukce s Prestavuje

přestavba bytu, renovace bytu, montáž sádrokartonu – Inspirujte se kompletní rekonstrukcí bytu ve Slaném. Sledujte instruktážní videa, která ukazují správné pracovní postupy a návody při práci se sádrokartonem, montáž sádrokartonu, stavbu příček, předstěn i montáž podhledů. Najdete zde i aplikaci sádrových omítek. Můžete si vypočítat, kolik ušetříte místa i peněz při rekonstrukci se sádrokartonovými systémy.

Načítání trvalo 0.0537 sekund.