+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dveře - nové i renovace

Klíčová slova: renovace dveří, renovace zárubní, nové dveře

Datum vloľení do katalogu: 25. b?ezna 2010

Popis: Naše společnost František Kavka - COLORTAP zajišťuje renovace dveří, renovace zárubní, nové dveře na míru, dveře posuvné, montáž obložkových zárubní, včetně obkladu na kovové zárubně. Široký výběr typů dveří a zárubní.

Web: www.dvere-colortap.cz

Další související informace

Renovace, opravy veteránů

tatra 603, tatra603, tatra, renovace – Karosářské prace a kompletní renovace automobilů. Specializace na vozy Tatra 603 a Tatra 600. Dále nabízíme výrobu karosářských dílů, opravy karosérií. Karosářské prace a kompletní renovace automobilů. Specializace na vozy Tatra 603 a Tatra 600.

Welle MB

Renovace dveří, renovace schodů, renovace zárubní – Renovace dveří, renovace schodů a renovace zárubní patentovaným systémen Welle. Firma působí především v lokalitě Mladá Boleslav a ve Středočeském kraji. Máte-li zájem o renovace dveří, zárubní nebo schodišťových prvků poskytujeme bezplatnou poradenskou činnost formou návštěvy našeho technika u Vás doma.

AGM - AGROMOTOR

opravy dieslových motorů, renovace náhradních dílů – Zaměřujeme se na opravy motorů a renovace dílů. Renovujeme i celé veterány a prodáváme náhradní díly. Specializujeme se na dieselové motory traktorů, nákladních automobilů, manipulační, zemědělské, stavební a dopravní techniky.

Načítání trvalo 0.0854 sekund.