+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Elektromontáže Praha

Klíčová slova: Elektromontáže Praha, Revize elektro Praha,

E-mail: elektromontaze@elektropesat.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. kv?tna 2011

Popis: Elektromontáže Praha – Vladimír Pešat Vám pomůže s přípravou návrhu na řešení rekonstrukce elektroinstalace. Provedeme elektromontážní práce i následnou revizi elektro. U nové přípojky – odběrného místa s Vámi budeme spolupracovat na vyřizování žádosti na PRE nebo ČEZ. Elektromontáže Praha – Vladimír Pešat – to jsou kompletní elektromontážní práce pro každého.

Web: www.elektropesat.cz/

Další související informace

Levné letenky Káhira

letenky, letenky, Káhira, Praha, ubytování – Káhira je hlavní město Egypta a nejlidnatější město afrického kontinentu. Vzhledem ke své pozici na kulturním rozhraní Afriky, Asie a Evropy a důležitosti, kterou hrála v dějinách, získala Káhira přezdívku Matka světa. Samotné centrum Káhiry je velice zajímavé, a tak pokud se zde zdržíte na více dní, rozhodně nebudete litovat. Kupte si u nás tedy letenky Káhira a leťte tam letadlem, protože je to nejrychlejší dopravní prostředek. Navíc vám může nabídnout mnoho výhod.

Levné letenky Francie

letenky, Francie, Praha, levné, ubytování – Pokud chcete jet na parádní výlet do Francie, měli byste se zamyslet i nad tím, jak je nejlepší do tohoto evropského státu cestovat. My vám doporučujeme, abyste zvolili letadlo, protože je to nejlepší dopravní prostředek. Letadlo vám navíc může nabídnout takovou bezpečnost, kterou v jiném dopravním prostředku nebudete mít. Díky letadlu se tak do Francie dostanete bez problémů a včas. Francie je navíc moc krásná země, a tak své koupi letenek nebudete litovat.

Prádelna Krystal prádelna

prádelna, prádelna praha, čistírna, žehlení, hotel – Prádelna a čistírna Krystal. Prádelna Krystal Praha nabízí i žehlení, kompletní služby pro hotely, i Vaše oděvy. Prádelna Krystal to jsou komplexní služby ,zpracování znečištěného prádla třídění,praní, sušení, žehlení , expedice včetně každodenního rozvozu a svozu prádla, dle potřeb zákazníka. Provádíme rovněž drobné opravy poškozeného prádla. Poskytujeme kvalitní, rychlý a spolehlivý servis za příznivé ceny. Naše profesionální služby nabízíme jak jednotlivým osobám, tak i společnostem, jako např. hotelům, restauracím, školským zařízením atd.

Načítání trvalo 0.0898 sekund.