+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Elektrorevize Ostrava

Klíčová slova: elektrorevize ostrava, revize elektro ostrava,

E-mail: info@elektrorevize-veternik.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ?ervence 2011

Popis: Revize elektroinstalací.Elektro revize hromosvodů.Revize elektro nářadí, spotřebičů,svářeček.Elektrikář pro rekonstrukce a montáž elektroinstalace bytů, rod.domů,kuchyní,koupelen. Montáž přípojek nn. Elektrikář, havárie elektro Ostrava nonstop.

Web: www.elektrorevize-ostrava.cz

Další související informace

Opravy plynového potrubí

Opravy plynových, Revize plynových, Únik plynu – Plynoinstalatérství Jiří Klamert provádí opravy plynových potrubí od roku 1980. Firma má oprávnění a osvědčení na montáže, revize a zkoušky vyhrazených plynových zařízení. Firma je schopná provést opravy plynových potrubí metodou Pragotěs do 24 hodin od zahájení prací.

Pavel Nyč

revize elektrospotřebičů a ručního nářadí, Elektro – Elektroinstalace, slaboproudé rozvody, strukturovaná kabeláž, měření a regulace, ochranna okapů a okapových svodů proti zamrzání,GSM komunikátory. Elektroinstalace a slaboproud v bytech i panelo......

Náhradní díly pro EIO a ZELMER

elektro vrané nad vltavou, noel elektro, EIO – NOEL elektro - Prodej náhradních dílů pro spotřebiče EIO a ZELMER na dobírku pro celou ČR. Prodej náhradních dílů a příslušenství na vysavače EIO a Zelmer BOHEMIA. Provádíme také servis všech domácích elektrospotřebičů, externě i dílensky. Exklusivně opravujeme spotřebiče značky ZELMER BOHEMIA. Dále pro vysavače EIO a Morphy Richards-opravy ,prodej a zás. služba příslušenství i ND.

Načítání trvalo 2.8843 sekund.