+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Elektrorevize Ostrava

Klíčová slova: elektrorevize ostrava, revize elektro ostrava,

E-mail: info@elektrorevize-veternik.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ?ervence 2011

Popis: Revize elektroinstalací.Elektro revize hromosvodů.Revize elektro nářadí, spotřebičů,svářeček.Elektrikář pro rekonstrukce a montáž elektroinstalace bytů, rod.domů,kuchyní,koupelen. Montáž přípojek nn. Elektrikář, havárie elektro Ostrava nonstop.

Web: www.elektrorevize-ostrava.cz

Další související informace

Revize elektro Praha - E

Revize elektro Praha, Montáže elektro Praha – Elektros spol. s r.o. - revize elektro Praha zajišťuje revize elektro spotřebičů a dalších elektro zařízení, dále dodává zabezpečovací systémy a provádí zabezpečení objektů, silnoproud, slaboproud vše v oblasti Praha.

Pavel Nyč

revize elektrospotřebičů a ručního nářadí, Elektro – Elektroinstalace, slaboproudé rozvody, strukturovaná kabeláž, měření a regulace, ochranna okapů a okapových svodů proti zamrzání,GSM komunikátory. Elektroinstalace a slaboproud v bytech i panelo......

Elektro Kuchyňka

Elektro Kuchyňka – Ty pravé elektrospotřebiče pro Vaší kuchyň zakoupíte jen u nás! Krásný design a garance záruky! Elektro Kuchyňka Vám nabízí nákup online i možnost nákup v našem obchodě. Ty pravé elektrospotřebiče pro Vaší kuchyň zakoupíte jen u nás! Krásný design a garance záruky! Elektro Kuchyňka Vám nabízí nákup online i možnost nákup v našem obchodě.

Načítání trvalo -97.23 sekund.