+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Elkopo Pardubice

Klíčová slova: elkopo pardubice elektro služby

E-mail: elkopo1@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. kv?tna 2008

Popis: Elkopo s.r.o. Pardubice. Dodávky silnoproudých a slaboproudých technologií.Nabízíme kompletní služby v oblasti realizace elektromontážních prací od zhotovení projektu, zpracování variantních technických řešení přes realizaci díla až po zabezpečení servisu.

Web: www.elkopo.cz

Další související informace

Elektroworld

elektroworld, electroworld, elektro world, elektro – Ať už se chcete vydat na nákupy černé či bílé elektrotechniky, nebo se chcete jen podívat na akční nabídku Elektroworld, jste na správném místě. Síť elektro prodejen firmy Elektroworld je připravena poskytnout vám ucelenou nabídku. Elektro World je firma specializující se na prodej spotřební elektroniky a výpočetní techniky a spolu s obchody Datart a Okay elektro patří k největším řetězcům s elektronikou.

Notársky úrad, notári

Notársky úrad, Notár, notárka, právne služby – ONotárka JUDr. Mária Cintavá poskytuje osvedčenia o pravosti podpisu na listine (legalizácia), aj do zahraničia, osvedčenia o správnosti odpisu alebo fotokópie listiny (vidimácia), aj do zahraničia ,spisovanie zmlúv – kúpne zmluvy, darovacie zmluvy a pod. ,právne poradenstvo ,závety – závet spísaný u notára je evidovaný v centrálnom registri závetov a uložený priamo u notára, t.j. nemôže dôjsť k jeho strate, zničeniu a po smrti závetcu je takýto závet jednoznačne nájdený.

Elektromontáže Rudolf

elektromontáže, elektro montáže, systémy řízení – Zabýváme se elektromontážemi, projektováním a řízením průmyslových technologických zařízení. Provádíme kvalitní inženýrské práce. Vypracujeme plán projektu zcela zdarma a s přihlédnutím k přání zákazníka, poté provedeme elektromontáž. Také se soustředíme na repase obráběcích strojů a výrobu rozvaděčů NN včetně elektroinstalace řídících systémů.

Načítání trvalo 2.3187 sekund.