+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Eurotuning

Klíčová slova: tuning, auto, převodovky, motory, favia,

E-mail: registracem@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. listopadu 2007

Popis: Jsme tuningová firma s vlastním konstrukčním zázemím, zaměřená na vývoj a výrobu produktů, zvyšujících jízdní výkony automobilů. Dodáváme převodovky, motory, Favia 4x4, automatické spínače světel a podvozky.

Web: www.eurotuning.cz/

Další související informace

CM Exclusive - Tuning

Tuning, Racing, Autodoplňky, Náhradní díly atd. – Tuning shop zabývající se velkobchodním a maloobchodním prodejem tuningových dílů, vybavením pro závodníky a motorsport, dále náhradními díly a autodoplnky. V nabídce naleznete produkty firem Sandtler, H&R, Weitec, OZ Zimmermann, Rieger Tuning, MOMO, Sparco a mnoho dalších.

Mazda 121

auto, mazda, mazda 121 – Webové stránky věnované legendární Mazdě 121. Naleznete tu příběh Mazdy 121, její historii, statistiku a samozřejmě také fotogalerii. Kulaťoučká mazda jedna-dva-jednička se pro veřejnost narodila na Tokijském autosalonu, psal se rok 1990. O rok později, na jaře 1991, spatřila tuto krásku i Evropa. Událo se tak na jarní autoshow v Ženevě. Jen co zablikala svými světélky, vyvolala tak obrovský zájem, že na ní začaly vznikat pořadníky, což je v tržním ekonomickém prostředí něco výjimečného. Jedna-dva-jednička nahradila svou ničím zvláštním zajímavou předchůdkyni mazdu 121 první generace, která se vyráběla v osmdesátých letech. Kulaťoučká jedna-dva-jednička, tedy mazda 121 druhé generace, jíž jsou věnovány tyto stránky, spatřovala světélko světa v letech 1990 až 1995.

Hledej Inzeráty

inzerát, auto, moto, PC, počítače – Vyhledávač inzerátů z různých serverů řazený do přehledných kategorií. Katalog se stále rozšiřuje a v nedohledné době přibude možnost si zdarma zadat vlastní inzerát. V inzerátech hledejte auto-moto, počítače a elektroniku.

Načítání trvalo 0.0780 sekund.