+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Filip Bernášek elektrikář

Klíčová slova: elektrikáři elektroinstalace osvětlení revize

E-mail: elektroelbe@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. listopadu 2010

Popis: Jsme firma zabývající se komplexní elektrikářskou činností v bytové a komerční výstavbě (obytné domy, domky, byty, provozovny) od celkových nebo dílčích rekonstrukcí a novostaveb po drobné opravy a servis na vedení do 1000 V

Web: www.elektroelbe.cz

Další související informace

Revize kanalizace

revize kanalizace,kamerou,monitoring – Revize kanalizace kamerou, prohlídky a zjištění závad na kanalizačním potrubí, záznam na DVD včetně videozáznamu. Od DN 70 do DN 250. Vyhledáme kde je Vaše kanalizace porušená, důvod ucpávání kanalizace nebo stav potrubí. Služba pro Středočeský kraj a Prahu.

Revize plynových kotlů

revize plynových kotlů, revize plynu, revize – Revize plynových kotlů, údržba a záruční, pozáruční opravy, opravy a servis regulátorů tlaku plynu. Montáž rozvodu plynovody, a topení, provádění revizí, kontrol a zkoušek plynových zařízení. Revize plynu a plynových přípojek, zajištění výměny a opravy plynových kotlů, opravy plynových sporáků a plynových ohřívačů vody.

Bytové osvětlení Praha

Bytové osvětlení Praha, osvětlení Praha, osvětlení – Bytové osvětlení Praha: osvětlení do koupelny, bytové osvětlení, osvětlení do kuchyně, osvětlení fasády. Bytové osvětlení, specializovaný obchod s LED světelnými zdroji. Dbáme na to, aby námi nabízené LEDky plnily funkci plnohodnotného zdroje světla ( osvětlení koupelny, bytové osvětlení, osvětlení fasády, osvětlení kuchyně ), abychom je konečně mohli začít používat v běžném životě.

Načítání trvalo 2.5493 sekund.