+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Filip Bernášek elektrikář

Klíčová slova: elektrikáři elektroinstalace osvětlení revize

E-mail: elektroelbe@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. listopadu 2010

Popis: Jsme firma zabývající se komplexní elektrikářskou činností v bytové a komerční výstavbě (obytné domy, domky, byty, provozovny) od celkových nebo dílčích rekonstrukcí a novostaveb po drobné opravy a servis na vedení do 1000 V

Web: www.elektroelbe.cz

Další související informace

Tomáš Drozda

bezpečnostní, dveře, elektroinstalace – Řemeslník, elektrikář, zámečník a technik se specializací na bezpečnostní dveře, elektroinstalace a prodej souvisejících produktů: mříže, zámky, závory, trezory, žaluzie, rolety a sítě proti hmyzu, brány a vrata. Nouzové otvírání dveří a interiéry.

revize hromosvodu

revize hromosvodu,hromosvody – Provedu revize hromosvodu dle požadavku zákazníka - rodinné a bytové domy, průmyslové a živnostenské provozy, školy, školky, jesle, ubytovny, hotely, restaukace.Provedu revize elektroinstalace a revize elektrických přístrojů.

Zdeněk Tulis - JMES

elektroinstalace fotovoltaika úklid výškové práce – Nabízíme tyto služby: elektroinstalace, hromosvody, servis a revize elektroinstalací, instalace a servis veřejného osvětlení. Dále nabízíme služby v oblastech fotovoltaika, výškové práce, úklidové služby, zemní práce.

Načítání trvalo 2.5798 sekund.