+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Filip Bernášek elektrikář

Klíčová slova: elektrikáři elektroinstalace osvětlení revize

E-mail: elektroelbe@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. listopadu 2010

Popis: Jsme firma zabývající se komplexní elektrikářskou činností v bytové a komerční výstavbě (obytné domy, domky, byty, provozovny) od celkových nebo dílčích rekonstrukcí a novostaveb po drobné opravy a servis na vedení do 1000 V

Web: www.elektroelbe.cz

Další související informace

Dětská svítidla DALBER

dětská svítidla, dalber, světla, osvětlení – Dětská svítidla DALBER dalber-svitidla.cz. Světla a svítidla, lampy a lampičky pro vaše dětičky. Firma Elektro S.M.S. s.r.o. je výhradní dovozce dětských svítidel zn.DALBER pro Českou republiku.Jsme firma dlouhodobě se zabývající prodejem svítidel a elektroinstalačního materiálu.Seznam všech poboček a maloobchodních prodejen najdete na www.elektrosms.cz. Centrála firmy nově postavená před čtyřmi roky má dostatečnou skladovou kapacitu.Většinu nabízených svítidel proto vedeme skladem, což výrazně urychluje cestu svítidla k Vám.

Revize plynových kotlů

revize plynových kotlů, revize plynu, revize – Revize plynových kotlů, údržba a záruční, pozáruční opravy, opravy a servis regulátorů tlaku plynu. Montáž rozvodu plynovody, a topení, provádění revizí, kontrol a zkoušek plynových zařízení. Revize plynu a plynových přípojek, zajištění výměny a opravy plynových kotlů, opravy plynových sporáků a plynových ohřívačů vody.

DZMeter, měření, regulace

měření, regulace, inteligentní elektroinstalace – DZMeter je Váš partner pro měření, regulace, automatizace, návrhy zapojení a montáže inteligentní elektroinstalace. Přesná měření a možnost regulace Vašich elektrických i neelektrických veličin (teploty, tlaky, průtoky, energie, výkon, napětí, proud,..)

Načítání trvalo 0.0590 sekund.