+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fopoinstal-instalatéři

Klíčová slova: instalatérství, instalatérské práce, instalatéři,

E-mail: fopoinstal@cznet.eu

Datum vloľení do katalogu: 30. b?ezna 2009

Popis: Kompletní dodávky rozvodů ústředního topení, vody a kanalizace. Realizujeme zakázky malé jako rodinné domy, bytová jádra, ale i zakázky velké jako bytové domy, výrobní haly, administrativní budovy, atd.

Web: fopoinstal.cznet.eu/

Další související informace

NONSTOP instalatérství

NONSTOP instalatérství, instalatérské práce Praha. – NONSTOP instalatérství nabízí instalatérské práce a služby v Praze, okolí Prahy a ve středočeském kraji, čištění a opravy odpadu i kanalizace, montáže a zapojení domácích spotřebičů jako jsou pračky, bojlery, kotle, karmy, měřící přístroje, instalace i montáže vodovodního a odpadního potrubí, instalace a výměny umyvadel, WC, vodoměrů, baterií, sifonů, opravy a úpravy vodovodů, rekonstrukce stávajících rozvodů, opravy a dodávky potrubí stoupacího vedení, stavební a havarijní opravy kanalizace.

Instalatér a topenář Brno

instalatérské a topenářské práce, voda, topení – Realizuji instalatérské a topenářské práce včetně dodávky a montáže materiálu a zařizovacích předmětů. Naše služby instalatéra a topenáře využijete Brně a okolí popřípadě Jihomoravském kraji. Prioritou je pro nás spolehlivost, serióznost a kvalita.

Instalatérské práce

Vodo topo plyn, Instalatérské práce, plynařské pác – Firma zajišťuje montáž a dodání v oblasti topenářských prací, vodoinstalace a plynoinstalace. Pracujeme ke spokojenosti zákazníka. Zajišťujeme montáže, servisní služby i havarijní opravy. Všechny větší instalatérské, plynařské a topenářské práce jsme schopni pokrýt od návrhu projektu až po kompletní realizaci.

Načítání trvalo 2.4260 sekund.