+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fotograf Praha

Klíčová slova: Svatební fotograf, portréty v ateliéru

Datum vloľení do katalogu: 3. listopadu 2011

Popis: Velmi levné ae kvalitní fotografování svateb, večírků, oslav, fitrmních oslav. Dále nabízíme focení dětí, škol, školek. Focení v ateliéru - potréty, glamour, fotografie rodin, děti vašich zvířecích mazlíčků. Fotografování v exteriéru - příjedeme a vyfotíme vás.

Web: davidmichalik.cz

Další související informace

Svatební fotograf

svatební fotograf – Zhotovíme kvalitní svatební fotografie z celého obřadu. Vaše fotografie zhotovujeme v té nejvyšší kvalitě. Jednotlivé fotografie jsou retušovány a kompletně upravovány. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.

Podlahy do bytu

podlahy do bytu, koberce do bytu, PVC do bytu – Koberce, PVC, parkety, podlahy do bytu. Podlahy korkové, dřevěné, plovoucí i PVC podlahy, parkety a koberce do bytu či kanceláře. Velkoobchodní a maloobchodní prodej podlah, koberců i parket či PVC, renovace i broušení podlahy, zajistíme pokládku podlahy, koberce, parket, PVC.

Svatební fotograf

Svatební fotograf, focení těhulek, dětí miminka – svatební fotograf, focení těhulek, maminek s dětmi, dětí, miminek, portrétů, mazlíčků,ekty, společenské akce, maturitní plesy, křtiny, vítání občánků,produkty, úprava fotografií, valentýnské fotografie, obal ny DVD

Načítání trvalo 0.0774 sekund.