+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fotograf Praha

Klíčová slova: Svatební fotograf, portréty v ateliéru

Datum vloľení do katalogu: 3. listopadu 2011

Popis: Velmi levné ae kvalitní fotografování svateb, večírků, oslav, fitrmních oslav. Dále nabízíme focení dětí, škol, školek. Focení v ateliéru - potréty, glamour, fotografie rodin, děti vašich zvířecích mazlíčků. Fotografování v exteriéru - příjedeme a vyfotíme vás.

Web: davidmichalik.cz

Další související informace

Svatební fotograf

svatební fotograf – Zhotovíme kvalitní svatební fotografie z celého obřadu. Vaše fotografie zhotovujeme v té nejvyšší kvalitě. Jednotlivé fotografie jsou retušovány a kompletně upravovány. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.

Josef Moravec - svatební

fotografie,svatebni fotograf,svatebni fotky – Profesionální svatební fotograf. Reportážní i aranžované svatební fotografie z interiérů i exteriérů. Individuální přístup ke každé svatbě. Svatební den je bezesporu nejvýznamnějším dnem každého páru.

Svatební fotograf

svatební foto,svatební fotograf,svatba fotograf – Svatební fotografie, rodinné fotografie,... Stránky fotografa snažícího se zachytit skutečné pocity fotografovaných lidí. Poctivá a přirozená dokumentární i portrétní fotografie. Svatební album si i po rozvodu necháte :D

Načítání trvalo 0.2986 sekund.