+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fotograf Roman Pastorek

Klíčová slova: fotograf kalendář book maturitní fotky na tablo

E-mail: info@fotografostrava.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ledna 2009

Popis: Fotografický ateliér v Ostravě. Portrét, móda, book, kalendář, maturitní tabla, svatební fotografie. Fotografie jsou počítačově upravovány a retušovány. Zajištění profesionální vizáže. Každý může vypadat dobře !! Maturitní tabla za skvělé ceny.

Web: www.fotografostrava.cz

Další související informace

Pension U Hlavičků na Mal

Pension U Hlavičků na Malém Semerinku – Pension je umístěný pod lesem cca 50 m od hlavní silnice směrem na Hrabětice. Domácím zvířatům vstup povolen, penzion je nekuřácký a nachází se u něj otevřené parkoviště. K dispozici je též samostatný salonek pro 15 osob. Parkování je možné přímo u objektu a k dispozici je lyžárna a úschovna kol.

Hudba na svatbu, večírek

DJ na svatbu, hudba na svatbu, fotograf na svatbu, – Hudba na svatbu, nebo na firemní večírek – DJ Velek. DJ na svatbu, firemní večírek, nebo párty. Zajišťuji služby: DJ a fotograf na svatbu, karaoke na párty. Zajišťuji hudbu, DJ, ozvučení a karaoke na vaší akci s vlastní profesionální technikou. S tímto druhem akcí mám několikaleté zkušenosti, proto se na mne můžete s důvěrou obrátit, pokud sháníte na Vaši svatební oslavu, firemní večírek, nebo jiný druh akce DJ s vlastní technikou. Nabízím také zajištění profesionálního fotografa, kterého si můžete objednat v rámci balíčku DJ + fotograf. Více zde: http://www.hudba-na-svatbu.com/

Informace o šatech na ples

společenské šaty, společenské šaty na ples – Společenské šaty na ples nebo jen tak do společnosti, obojí najdete na našich stránkách. Informace, rady, tipy a inspirace na nákup nových společenských šatů. Uvidíte tu i fotogalerie plesových šatů a společenských šatů.

Načítání trvalo 3.7903 sekund.