+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Francisdrake Design

Klíčová slova: francisdrake, design brno, logo

E-mail: polak.michal@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. kv?tna 2011

Popis: Francisdrake Design Studio s ateliérem v Brně. Studio nabízí design výrobků, návrhy výstavních stánků, expozice, návrhy nových výrobků, výzdoby, webdesign, www návrhy, grafické práce, logo, firemní identitu, corporate identity, grafické návrhy, logo firmy, design interiérů. Designéři Brno.

Web: www.francis-drake.cz

Další související informace

Ubytování v Brně

Hotely, Babylon House, Brno, Hlinky 94 – Pension Babylon House Brno se nachází v blízkosti Brněnského výstaviště (BVV) a restaurace Wayland land – music restaurant. Nabízíme kvalitní a levné ubytování v Brně, v dvoulůžkových apartmánech se sociálním zařízením a parkováním v ceně. Ubytování pro návštěvníky Brněnského výstaviště, turisty, rodiny s dětmi, obchodní cestující či návštěvníky Grand Prix. Náš levný penzion Vám může zapůjčit osobní automobil od Autopůjčovny Morava. Penzion se nachází v blízkosti centra a příjemných restaurací.

Pilates studio Brno

Pilates Brno, Pilates v Brně, Zumba, powerjoga – Pořádáme pilates kurzy v centru Brna. Dále provozujeme jiné formy cvičení - powerjogu, Zumbu, cvičení pro zdravá záda a další.Další nabídkou je cvičení v solných jeskyních, na studiu provozujeme také masáže a wellness konzultace.

Mikrometry

měřící zařízení a přístroje Brno, posuvné měřítka, – Naše společnost nabízí kvalitní měřící techniku, přístroje a systémy za velmi příznivé ceny. V naší nabídce naleznete mikrometry, dutinoměry, úchylkoměry, úhloměry, posuvná měřítka a další důležité produkty v oblasti měřící techniky.

Načítání trvalo 0.0760 sekund.