+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Gélové nechty

Klíčová slova: sada na gélové nechty, uv gély, gilotína, štetec,

E-mail: nase.eshopy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 27. ??jna 2012

Popis: Kompletné sady na gélové nechty a široký sortiment materiálu pre modeláž gélových nechtov. To všetko skladom, pripravené pre expedíciu do 24 hodín od prijatia objednávky. Nakupujte u profesionálov! Staňte sa aj vy ďalším našim spokojným zákazníkom.

Web: www.sadanagelovenechty.sk

Další související informace

IGI Bau - Stavby na klíč

stavby na klíč, hrubé stavby, rekonstrukce, – Provádíme stavební práce všeho druhu, od stavby rodinných domů na klíč přes hrubé stavby až po kompletní rekonstrukce rodinných domů. Zajistíme také projektové zpracování, potřebnou dokumentaci a povolení.

nails-nechty

akrylove nechty, gelove nechty, uv lampy – Maloobchodný predaj kvalitných výrobkov a materiálu na akrylové a gélové nechty, za super ceny!!! Uv gély, Uv lampy, akryl na nechty, Uv gély, ozdoby na nechty, parafínový program,brúsky na nechty a veľa iného.

UV lampa na gelové nehty

gelové nehty, uv lampa na gelové nehty – UV lampa na gelové nehty patří mezi základní materiál pro gelové nehty. Obsahuje ji samozřejmě i naše sada. Zajímá Vás jaké existují varianty UV lampy? Podívejte se na náš web a dozvíte se, že je např. nejlepší si pořídit 4-zářivkovou.

Načítání trvalo 0.0539 sekund.