+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Geodetická kancelář Ing.

Klíčová slova: geodetická kancelář, komplexní řešení, geodezie,

E-mail: kancelar@gkstraka.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. ledna 2014

Popis: Poskytuje již řadu let komplexní řešení v oblasti geodezie a kartografie. Bohaté zkušenosti s projekty všech rozsahů, profesionalita a osobní přístup zajišťují kanceláři pozici partnera pro mnoho českých projekčních firem.

Web: www.gkstraka.cz

Další související informace

Truhlářství Jiří Vyhnálek

truhlářství, výroba, nábytek, schodiště – Zabýváme se vybavením interiéru od pokládky podlah, přes výrobu dveří a obklady schodišť, až po výrobu a montáž nábytku dle požadavků zákazníka. Dále vyrábíme prodejní a kancelářský nábytek a v neposlední řadě také laboratorní digestoře několika typů a provedení.

Reality Praha

pronájem bytu, domu, pozemku, chaty, chalupy – Praha reality info je specializovaný městský informační server, zaměřený na reality a byty v Praze a jeho bezprostředním okolí tj. Praha východ a Praha západ. Analýzy trhu, prodeje bytů, domů, pozemků a jejich pronájmů včetně kanceláří.

Založení firmy, společnosti a virtuální kanceláře na Slovensku

virtuální kancelář, virtuální kancelář slovensko, – Chcete začít podnikat na Slovensku a nevíte jak? Pomůžeme Vám! Poradíme Vám při výběru nejvhodnější právní formy Vaší společnosti (s.r.o., a.s.), připravíme všechny potřebné dokumenty a zařídíme administrativu na úřadech. Založíme Vám společnost (firmu) kdekoliv na Slovensku. Připravíme Vám všechny potřebné dokumenty. Vy navštívíte pouze notáře, ostatní úřady zařídíme my. Poskytneme Vám registrační sídlo pro Vaši společnost na Slovensku - Virtuální kancelář (Virtual Office). V rámci virtuální kanceláře Vám poskytneme příjem, přebírání a úschovu pošty. K dispozici máme reprezentativní kancelářské prostory v centru města Žilina, asistentku na telefonu, plně vybavenou zasedací místnost pro Vaše schůzky s klienty a zákazníky.

Načítání trvalo 0.0558 sekund.