+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Geodetická kancelář Ing.

Klíčová slova: geodetická kancelář, komplexní řešení, geodezie,

E-mail: kancelar@gkstraka.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. ledna 2014

Popis: Poskytuje již řadu let komplexní řešení v oblasti geodezie a kartografie. Bohaté zkušenosti s projekty všech rozsahů, profesionalita a osobní přístup zajišťují kanceláři pozici partnera pro mnoho českých projekčních firem.

Web: www.gkstraka.cz

Další související informace

Celsion

Požárně bezpečnostní řešení, – Firma Celsion nabízí požárně bezpečnostní řešení, protipožární rozvaděče a protipožární systémy. Celsion – požárně bezpečnostní řešení je středně velký výrobce se specializací na oblast řešení funkceschopnosti elektrického zařízení v případě vypuknutí požáru. Naše speciálně vyvinuté výrobky Celsion, jako jsou protipožární skříně, protipožární rozvaděče a protipožární systémy řešení funkceschopnosti v oblasti IT techniky náš výrobní program ucelují a vytváří nám mezi našimi zákazníky mimořádné jméno.

GHO CLINIC PRAHA, s.r.o.

Komplexní péče,alopecie,transplantace,problémy – Od samého začátku klademe důraz na poskytování komplexní péče o vlasový porost s cílem zachovat jeho přirozenost. Kromě transplantace bez jizev metodou GHO – FM se klientům snažíme ukázat a doporučit produkty a postupy řešení problému s vlasy. Chorobnou ztrátou vlasového porostu, tzv. alopecií trpí miliony lidí na celém světě. Jen u nás je takto postiženo 40 % mužské a 35 % ženské populace. Příčin nadměrné ztráty nebo vypadávání vlasů je více. U mužů hraje podstatnou roli dědičnost. Takzvanou androgenní alopecii způsobují látky, které pozměňují mužský pohlavní hormon testosteron. Tento důvod se v podstatně menší míře vyskytuje také u žen. Progres v řešení problémů s úbytkem vlasů a vlasového porostu přišel až s výzkumem kmenových buněk. Na základě jeho poznatků se podařilo lékařům v Austrálii, Kanadě a Holandsku postupně vypracovat nové metody transplantace vlastních vlasů. Jednou z těchto metod je rozmnožování vlasových folikulů, neboli folikulární multiplikace. Jedná se o techniku, kterou provádíme my v GHO Clinic Praha.

Správa nemovitostí

správa nemovitostí, realitní kancelář, pronájem n – Super 2001, to je správa nemovitostí, realitní kancelář, pronájem nebytových prostor, pronájem bytů, pronájem prostor. Potřebujete kvalitní realitní kancelář. Obraťte se na Super 2001. Správa nemovitostí, realitní kancelář

Načítání trvalo 0.0520 sekund.