+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Geodézie Kolín geodetické práce a plány

Klíčová slova: Geodézie, Geodetické práce, Zaměření pozemku, Vyty

Datum vloľení do katalogu: 3. ledna 2012

Popis: http://www.geometr.czNaše firma nabízí pro zákazníky z okresů Kolín, Kutná Hora, Nymburk a jiných lokalit řadu služeb z oblasti geodézie, mezi něž patří geometrické plány, znalecké posudky z oboru geodézie pro účely soudního řízení, zaměření pozemku atd.

Web: www.geometr.cz

Další související informace

Inženýrská geodézie, geod

inženýrská geodezie, geodetické práce, zakládání s – Inženýrská geodezie GEOTA nabízí geodetické práce, polohopis a výškopis pro veškeré projekční práce, geometrické plány, projektování. Přípravu a zpracování smluv, informatiku – tvorbu a údržbu GIS. Spolehlivost, rychlost a zkušenost i velkými projekty. Vyberte si nás.

Pokládka podlahy a podlahové krytiny

podlahy, podlahářské práce, pokládání podlah, prod – TRITON HB pokládá podlahy na klíč nejen pro rodinné domy po celé ČR. Výběr podlahové krytiny z více než 23 typů včetně masivní dřevěné podlahy. Kromě pokládání také údržba podlah a renovace parket.

Nabídka v ČR

zaměstnání, pracovní, práce, nabídka, nová, úřady – Hledáte práci v České Republice? Nabízíme vám aktuální nabídku zaměstnání ze všech Úřadů práce v České republice. Denně aktualizované inzeráty. Tisíce příležitostí,které nelze přehlédnout.Přijďte se na nás podívat!

Načítání trvalo 0.0729 sekund.