+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Geodézie Kolín geodetické práce a plány

Klíčová slova: Geodézie, Geodetické práce, Zaměření pozemku, Vyty

Datum vloľení do katalogu: 3. ledna 2012

Popis: http://www.geometr.czNaše firma nabízí pro zákazníky z okresů Kolín, Kutná Hora, Nymburk a jiných lokalit řadu služeb z oblasti geodézie, mezi něž patří geometrické plány, znalecké posudky z oboru geodézie pro účely soudního řízení, zaměření pozemku atd.

Web: www.geometr.cz

Další související informace

Ing. Jaroslav Zámiš

Geodet, Geodézie, Zeměměřič, Geodetické práce – Geometrické plány, vytyčení hranic pozemků i staveb, polohopis a výškopis pro projekt a další služby v oblasti geodézie a katastru nemovitostí. Tel. 732902990, email: info@jzamis.cz www: http://jzamis.cz/

SBS TRADE - Talk Fusion

práce, na, doma, domácí, talk, fusion, sbs, trade – Někdo hledá možnost jak ušetřit, někdo jak vydělat peníze. Máte opravdu mnoho možností. Naše firma vyrábí opravdu ty nekvalitnější šperky za přijatelné ceny. Proč je registrace u této firmy tak výhodná? kvalitní české šperky za dobré ceny po registraci okamžitá sleva 20% na všechny výrobky záruka 2 roky na každý výrobek možnost přivýdělku nebo práce na celý úvazek (více v sekci "Výdělek a kariéra") naše výrobky neobsahují nikl, který způsobuje alergickou reakci při první objednávce do 5. týdne od registrace možnost získat dáreček (více v sekci "Novinky")

Geodézie Blansko

Geodézie, Geodetické práce, Vytyčení pozemku, Mapo – Našim zákazníkům z okresu Blansko a širokého okolí nabízíme komplexní služby v oblasti geodézie. Zajišťujeme veškeré geodetické práce - provádíme vytyčení pozemků a staveb.Našim zákazníkům z okresu Blansko a širokého okolí nabízíme komplexní služby v oblasti geodézie. Zajišťujeme veškeré geodetické práce - provádíme vytyčení pozemků a staveb.

Načítání trvalo 0.0853 sekund.