+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Goldfinger porcelán

Klíčová slova: porcelán, hrnky, konvice, šálky, soupravy

E-mail: manufaktura@goldfinger-porcelan.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. z??? 2011

Popis: Goldfinger porcelán vytváří originální porcelánové hrnky, šálky, konvice, cukřenky i kompletní soupravy z porcelánu. Také nabízí designový porcelán a servis z porcelánu pro zařízení kaváren a čajoven.

Web: www.goldfinger-porcelan.cz

Další související informace

Čaj a káva - Oxalis

čaje, káva, konvice, hrnky, čajové potřeby – Oxalis vyrábí a nabízí nejkvalitnější čaje, kávu, čajové soupravy a čajové příslušenství z celého světa. Můžete u nás koupit například černé, zelené, žluté, bílé, bylinné a exotické čaje, kávu, čajové konvice, hrnky a potřeby.

Sedací soupravy levně

křesla,sedačky,pohovky,gauče,sedací soupravy – Sedací nábytek skladem. Relaxační křesla, dětská křesílka, sedací pytle, rohové sedačky, rozkládací sedačky, celé sedací soupravy z eko kůže, či látkové ze směsových materiálů. Sedací soupravy rohové, kožené i rozkládací.

Kožené sedací soupravy

nábytek, sedací soupravy – Vybíráme zlevněné kožené sedací soupravy z naší široké nabídky. Naleznete je v horním menu v kategorii Výprodej. Jedná se o stejně kvalitní výrobky, jako v ostatních kategoriích. Důvodem slevy je uspíšení prodeje několika málo posledních kusů, aby se uvolnil prostor pro dovezení nových modelů.

Načítání trvalo 0.0624 sekund.