+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hliníkové ploty

Klíčová slova: Hliníkové ploty

E-mail: ploty-alumix@centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 10. listopadu 2012

Popis: Jsme společnost která se zabývá výrobou a montáží hliníkových plotů. V dnešní době chtějí zákazníci ploty bez údržby a hliníkové ploty splňují všechna kritéria také pro nejnáročnější klienty. Také se věnuje výrobě zábradlí a bran z pozinkovaného plechu, dřeva i plastu.

Web: www.ploty-alumix.sk/

Další související informace

Plastová okna pro Brno

plastová okna a hliníkové dveře, zimní zahrady – Plastová okna a plastové či hliníkové dveře a okna z brna Vám dodá firma Oknosytl. Plastová okna a dveře dodáváme v nadstandartní výbavě za zajímavé ceny. Oknostyl dodává plastová okna a další výplně otvorů po celé ČR. Zimní zahrady pro Váš dům.

Hotel Slánka v Černošicích

Hotel Slánka,ubytování v – Hotel se nachází v Černošicích - malé obci vzdálené 10 km od centra Prahy, na hlavním silničním a železničním tahu oblíbené turistické trasy Praha-Karlštejn, v centru romantického údolí Berounky.Ubytovací kapacita hotelu kategorie ** je 56 míst v 6 jedno a 25 dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením (WC, sprchový kout).K hotelu patří také klasická a zahradní restaurace a pivnice. Stravování v restauraci zajišťují i pro autobusové zájezdy.Dostatečné parkovací plochy.

hliníkové-vestavby

hliníkové vestavby do aut, regály do aut – Hliníkové vestavby do aut Čistý, moderní, luxusní vzhled (povrchová úprava RAL9006) 50% váhy běžné ocelové vestavby Šetříte pohonné hmoty každým výjezdem Záruka 36 měsíců Plně recyklovatelný materiál Pojezdy zásuvek ocelové, výsuv 100%, nosnost 40kg. Crashtesty a certifikace TUV výrobce samozřejmostí Záruční a pozáruční servis Možnosti montáže odborná montáž od nás: Maršovice u Prahy, Uherský Brod nebo na Moravě přímo u klienta svépomocí, s tím, že vestavba může být již předmontovaná, nebo zcela demontovaná

Načítání trvalo 0.0589 sekund.