+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hliníkové profily a obkladové lišty

Klíčová slova: obkladové lišty, obkladové profily, hliníkové lišt

E-mail: obchod@profilteam.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. listopadu 2012

Popis: Hliníkové profily mají velmi široké uplatnění. Hliníkové lišty mohou být buď eloxované, nebo s povrchem imitujícím dřevo. Nerezové profily řeší návaznost podlahových krytin. Obkladové profily dotváří interiér koupelny.

Web: www.obkladovelisty.cz

Další související informace

Obkladové palubky, fasádn

palubky, obkladové palubky, fasádní palubky – Zabýváme se výrobou obkladových palubek, fasádních a podlahových palubek. Dále v naší nabídce naleznete terasové profily, konstrukční hranolky a latě. Také vyrábíme palubky atypické, které jinde než-li u nás nekoupíte.

Alunet hliníkové profily

Hliníkové profily, hliníkové chladiče,plechy – Internetový obchod, ve kterém najdete nepřeberné množství hliníkových profilů, plechů a další sortiment, který se hliníkových profilů týká. Hliníkové profily jsou vyráběny ze slitin řady AlMgSi a to ne náhodou, tyto slitiny vynikají velmi dobrou svařitelností, obrobitelností, mají velmi dobrou pevnost, lehkost, odolávají korozi a jsou dobře tvářitelné.

Lešení Zarges.cz

Lešení, šachtová technika, hliníkové kufry – Jsme v Evropě synonymem pro kvalitu a bezpečnost v oblasti hliníkových žebříků, lešení a boxů. Aktivity zahrnují více než 500 druhů žebříků, pojízdná lešení, pracovní a zdvihací plošiny, schody, přechody, ale i bedny, boxy, přepravky a vozíky.

Načítání trvalo 0.0660 sekund.