+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hliníkové profily a obkladové lišty

Klíčová slova: obkladové lišty, obkladové profily, hliníkové lišt

E-mail: obchod@profilteam.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. listopadu 2012

Popis: Hliníkové profily mají velmi široké uplatnění. Hliníkové lišty mohou být buď eloxované, nebo s povrchem imitujícím dřevo. Nerezové profily řeší návaznost podlahových krytin. Obkladové profily dotváří interiér koupelny.

Web: www.obkladovelisty.cz

Další související informace

Alucad Hliníkové profily

hliníkové profily, hliníkové plechy – Vyrábíme a dodáváme hliníkové profily například pro držáky solárních panelů či profily pro zastřešení bazénů. Dodáváme hliníkové profily na míru. Dodáváme hliníkové plechy, hliníkové jekly, profily pro solární panely, hliníkové rámy.

Hliníkové schůdky Hailo

hliníkové schůdky, hliníkové žebříky, hliníkové – Nejširší nabídka stoupací techniky Hailo. Hliníkové schůdky, ocelové schůdky, hliníkové žebříky, hliníkové lešení a plošiny. Vše s důrazem na maximální bezpečnost. Vysoká ergonomie a životnost. Bezpečně a chytře nahoru.

Levné podlahové palubky

podlahové palubky, obkladové palubky – Firma Detko je tradičním dodavatelem dřevěných palubek pro vaši stavbu. Dodáváme jak podlahové palubky, tak i obkladové palubky. Naše podlahové palubky jsou z vysoce kvalitních materiálů a proto vám garantujeme spokojenost s našim zbožím.

Načítání trvalo 0.0756 sekund.