+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hodinový manžel - Praha

Klíčová slova: hodinový manžel

E-mail: antistres@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. kv?tna 2009

Popis: Nabízíme služby hodinového manžela. Šikovné ruce, které Vám pomohou s pracemi, na které sami nestačíte, nebo Vám na ně, v dnešní uspěchané době, prostě nezbývá čas. Zvládneme běžné domácí práce i odborná řemeslnická díla.

Web: www.hodinovy-manzel-praha.eu/

Další související informace

Mytí oken

uklid,úklid okna,mytí oken, hodinový manžel – Mytí oken, úklid domácností a firem. Čištění koberců, sedaček, průmyslové čištění podlah. Údržbářské práce.Potřebujete doma či v kanceláři zapojit myčku či smontovat nábytek, přidělat polici? Nemáte nářadí ani čas? Pomůže Vám služba hodinový manžel s kterou nepoznáte již žádný stres ani ztrátu času.

Hodinový manžel

hodinový manžel, hodinový manžel praha, rychlá pom – Hodinový manžel Vám poskytne veškeré služby v oblasti údržby a opravy Vašeho domu, bytu či kanceláře. Kvalitně odvedená práce a spokojený klient je naší prioritou!Hodinový manžel Vám poskytne veškeré služby v oblasti údržby a opravy Vašeho domu, bytu či kanceláře. Kvalitně odvedená práce a spokojený klient je naší prioritou!

Hodinový manžel Praha

hodinový manžel praha,drobné opravy – Postaráme se o všechny běžné závady v bytě, domě nebo kanceláři. Pomůžeme Vám také s Vaší zahradou a pokud se Vám přihodí záležitost s kterou si nevíte rady, určitě se ozvěte. Řešíme obyčejné i neobyčejné problémy obyčejných lidí. Ferda je hodinový manžel v Praze. Ozvěte se a poraďte se s námi!

Načítání trvalo 0.0872 sekund.