+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hodinový manžel Martin

Klíčová slova: hodinový manžel

E-mail: seo@websession.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. ??jna 2010

Popis: Hodinový manžel pro Prahu a okolí. Vaše starosti s opravami v domácnosti vyřeší hodinový manžel Martin. Hodinový manžel provádí veškeré řemeslné práce. Cílem hodinového manžela Martina je především spokojenost zákazníka a dlouhodobá spolupráce v oblasti řemeslných služeb.

Web: www.hodinovymanzelmartin.cz

Další související informace

Hodinový manžel - Praha

hodinový manžel – Nabízíme služby hodinového manžela. Šikovné ruce, které Vám pomohou s pracemi, na které sami nestačíte, nebo Vám na ně, v dnešní uspěchané době, prostě nezbývá čas. Zvládneme běžné domácí práce i odborná řemeslnická díla.

Mytí oken

uklid,úklid okna,mytí oken, hodinový manžel – Mytí oken, úklid domácností a firem. Čištění koberců, sedaček, průmyslové čištění podlah. Údržbářské práce.Potřebujete doma či v kanceláři zapojit myčku či smontovat nábytek, přidělat polici? Nemáte nářadí ani čas? Pomůže Vám služba hodinový manžel s kterou nepoznáte již žádný stres ani ztrátu času.

Hodinový manžel

Hodinový manžel České Budějovice – Veškeré drobné řemeslné činnosti jako jsou stavební práce, malování, montáž nábytku. Hodinový manžel Vám ale i uklidí zahradu, vyčistí koberec nebo vyklidí sklep. České Budějovice a okolí.

Načítání trvalo 1.6353 sekund.