+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hodinový manžel Přemek

Klíčová slova: hodiny manzel, hradec kralove, drobne opravy

E-mail: premek@aplusbservis.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. prosince 2012

Popis: Nabízím služby hodinového manžela. Provádím drobné i kompletní zednické, tesařské, instalatérské a zahradnické práce. Instalatérské montáže a opravy libovolného rozsahu, topenářské montáže, opravy a výměny, tesařské a truhlářské práce, ostatní práce, které zvládne šikovný manžel, zednické a obkladačské práce, zahradní práce.

Web: www.aplusbservis.cz

Další související informace

Advokáti Hradec Králové,

advokátní kancelář, advokáti Hradec Králové, smlou – Jsme advokáti v Hradci Králové – pobočka pražské DKS - a poskytneme vám služby v těchto oblastech: obchodní právo, trestní právo, právo nemovitostí, ale i sportovní právo. Připravíme pro vás kupní smlouvy k nemovitostem do 24 hodin .

Autobazar Prachárna

Autobazar, Hradec Králové, Jaroměř, Jičín. – Autobazar Prachárna s kapacitou více než 300 míst k stání se řadí mezi největší autobazary ve východních Čechách. Autobazar má velice atraktivní polohu, denně projede kolem Prachárny více než 28 000 vozidel. Vysoký obrat prodávaných vozidel naplňuje hlavní cíl naší společnosti, tj. maximální spokojenost našeho zákazníka. Samozřejmostí naší nabídky jsou veškeré služby spojené s prodejem ojetých automobilů, včetně kompletního financování vozidel od renomovaných společností. Autobazar Prachárna má neustále aktuální nabídku vozidel. Databáze autobazaru je aktualizovaná každou hodinu a Vy máte možnost si v klidu vybrat Vaše vysněné vozidlo. Autobazar Prachárna, profesionál mezi autobazary. Mobil 608 218 219.

Elektrikář Hradec Králové

elektrikář hradec králové, elektroinstalace – Nabízíme opravy, údržbu, servis a revize elektroinstalace. Dále jsme specialisté na elektronické zabezpečovací systémy EZS, kamerové systémy, bezpečnostní kamery a elektronické zabezpečení objektů. Hradec Králové a Praha, více než 15 let zkušeností.

Načítání trvalo 0.0555 sekund.