+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hodinový manžel

Klíčová slova: opravy, servis,nábytek, kancelářs, rekonstrukce

E-mail: procházka-ivo@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. prosince 2012

Popis: Nabízíme služby komplektní rekonstrukce a službu Hodinového manežela servisní práce týkající se údržby domu.stavební úpravy, montáž nábytku, elktrikářské práce, pokládka podlahy, malířské práce

Web: www.praha-hodinovymanzel.cz

Další související informace

Výtahy

Revize výtahů; Servis výtahů; Rekonstrukce výtahů; – Oborem výtahy se naše společnost Express Elevators s.r.o. zabývá již řadu let. Nabízíme kompletní služby jako prodej výtahů, revize výtahů, rekonstrukce výtahů, non-stop servis výtahů, vyprošťování osob z výtahů a další.

Rekonstrukce koupelny Pra

Rekonstrukce koupelny Praha, rekonstrukce koupelny – Rekonstrukce koupelny Praha: kompletní rekonstrukce koupelny a WC, rekonstrukce koupelny, nebo celého bytu. Rekonstrukce koupelny a WC, vyměření a návrh rozpočtu, dovezení materiálu na místo rekonstrukce, zajištění odvozu suti.

Stavební firma Palazzio.cz

stavební firma, návrhy interiérů, rekonstrukce dom – Stavební firma Palazzio.cz přináší nadstandardní péči v poskytování stavebních a architektonických služeb i pro tu nejnáročnější klientelu. Za asistence nejkvalitnějších specialistů, provádíme návrhy interiérů, návrhy koupelen, rekonstrukce domů, rekonstrukce bytů. V naší nabídce také najdete luxusní nábytek od světoznámých značek jako Villeroy&Boch, Alape. Vám i celé vaší rodině se věnuje Váš osobní poradce, který zkoumá Vaše přání a potřeby a snaží se jim maximálně porozumět a nabídnout Vám to nejlepší řešení.

Načítání trvalo 0.0861 sekund.