+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Informace a historie o nábytkovém kování

Klíčová slova: nábytkové kování

E-mail: redakce@nabytkove-kovani.info

Datum vloľení do katalogu: 12. kv?tna 2009

Popis: Nábytkové kování má svou tradici, která sahá již do dávných dob. Vítáme Vás na www stránkách, které Vás seznámí s historií a krásou nábytkového kování. Dozvíte se také o uměleckém kovářském umění.Buďte vítání,máte-li nějaké poznatky, podělte se o ně.

Web: www.nabytkove-kovani.info

Další související informace

Nábytkové kování Halen

nábytkové kování, dveřní kování, antik kování – Předmětem činnosti je nábytkové kování pro starožitný a rustikální nábytek. Dále nabízíme madla, panty a štítky. Produkce je určena restaurátorským dílnám a výrobcům replik starožitného nábytku (dveřní kování, antik kování).

Zednictví Praha

rekonstrukce, opravy, stavebnictví, zednictví – Provádíme rekonstrukce a opravy bytových i nebytových prostor, bytových domů jak pro soukromý, tak i pro veřejný sektor. Stavíme ploty, kamenné zídky, kopeme a čistíme studny. Je pro nás samozřejmostí realizovat díla v kvalitě odpovídající představám investora a splňující požadavky patřičných norem, předpisů a moderních technologií. I vy máte možnost využít našich služeb a stát se našimi spokojenými zákazníky. Pokud máte o naše služby zájem, můžete si prostudovat naši nabídku.

STOLAŘSKÉ POTŘEBY

stolařské potřeby,nábytkové kování,stavební kování – Dodáme Vám například kompletní sortiment kování Hettich, nábytková dvířka Trachea, dřevěné profily a mřížky od firmy FK, spojovací materiál, krytky, utahovací bity, bukové lamelky a kolíky, zátky, ABS hrany, dýhové a lamino hrany od společnosti Hranipex, plastové součástky jako jsou vzdušníky, průchodky, kluzáky, upevňovací elementy, tlumiče nárazů. Dále také úchytky, věšáky, háky, skoby, očka, kolečka, nábytkové a stavební závěsy, zásuvkové výsuvy, zámky Hobes, protiplechy, kliky, kukátka, záklopky, zástrče, vložky Fab a Evva (Guard), bezpečnostní kování, okenní kliky, magnetky, podpěrky, závěsné kování, plynové písty a vzpěry, lůžkové kování, větrací mřížky, šatní tyče, nohy a nožky, dřezy různých značek, např. Teskor, vodovodní baterie firmy Novaservis, kování na posuvné dveře Salu, příborníky, hmoždinky, úhelníky, konzoly, opravné vosky, tmely, silikony Den Braven, lepidla, vrtáky, stopkové frézy Freud, pilové kotouče Freud a Pilana, odpadkové koše, brusivo, osvětlení, LED pásky a hliníkové profily k nim, multifunkční sloupy s příslušenstvím a mnoho dalšího.

Načítání trvalo 0.1842 sekund.