+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Informace a historie o nábytkovém kování

Klíčová slova: nábytkové kování

E-mail: redakce@nabytkove-kovani.info

Datum vloľení do katalogu: 12. kv?tna 2009

Popis: Nábytkové kování má svou tradici, která sahá již do dávných dob. Vítáme Vás na www stránkách, které Vás seznámí s historií a krásou nábytkového kování. Dozvíte se také o uměleckém kovářském umění.Buďte vítání,máte-li nějaké poznatky, podělte se o ně.

Web: www.nabytkove-kovani.info

Další související informace

Malířství Pavel Heřman

malářství Brno, natěračství Brno, Brno, malíři – Malířství a natěračství Pavel Heřman-Brno. Provádí malířské práce i málo známé malířské techniky. Škrabání, Stěhování a zakrývaní nábytku, broušení, štěrkování, lazurování, napouštění dřeva. Nátěry podlah, dveří, zárubní, kovových konstrukcí, střech a atik, úklid po malování. Sídlem našeho malířství je Brno, působíme však pro celý Jihomoravský kraj

Včelařské potřeby a včelí

Včelařské potřeby, úly, 39x24, rámky, nástavky – Eshop Včelí obchod Vám nabízí kompletní sortiment včelařských potřeb, produktů a nástavkových včelích úlů. Maloobchod i velkoobchod se včelařskými potřebami. Jsme výrobcem široké škály nástavkových úlů rámkové míry 39x24.

STOLAŘSKÉ POTŘEBY

stolařské potřeby,nábytkové kování,stavební kování – Dodáme Vám například kompletní sortiment kování Hettich, nábytková dvířka Trachea, dřevěné profily a mřížky od firmy FK, spojovací materiál, krytky, utahovací bity, bukové lamelky a kolíky, zátky, ABS hrany, dýhové a lamino hrany od společnosti Hranipex, plastové součástky jako jsou vzdušníky, průchodky, kluzáky, upevňovací elementy, tlumiče nárazů. Dále také úchytky, věšáky, háky, skoby, očka, kolečka, nábytkové a stavební závěsy, zásuvkové výsuvy, zámky Hobes, protiplechy, kliky, kukátka, záklopky, zástrče, vložky Fab a Evva (Guard), bezpečnostní kování, okenní kliky, magnetky, podpěrky, závěsné kování, plynové písty a vzpěry, lůžkové kování, větrací mřížky, šatní tyče, nohy a nožky, dřezy různých značek, např. Teskor, vodovodní baterie firmy Novaservis, kování na posuvné dveře Salu, příborníky, hmoždinky, úhelníky, konzoly, opravné vosky, tmely, silikony Den Braven, lepidla, vrtáky, stopkové frézy Freud, pilové kotouče Freud a Pilana, odpadkové koše, brusivo, osvětlení, LED pásky a hliníkové profily k nim, multifunkční sloupy s příslušenstvím a mnoho dalšího.

Načítání trvalo 0.1457 sekund.