+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Instalatéři Praha 4

Klíčová slova: Instalatéři Praha 4

E-mail: martin-matusak@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. ledna 2012

Popis: Instalatéři Praha 4: topenáři, čištění kanalizace, instalatéři. Instalatérské práce, topenářské práce včetně dodávky materiálu na klíč. Montáž plynového potrubí. Strojní čištění kanalizace a montáže vodoměrů.

Web: instalateri-p4.blgz.cz

Další související informace

ČISTÍRNA ODĚVŮ PRAHA

prádelna Praha, prádelna v Praze, prádelna Praha 4 – Čištění oděvů Praha - Praní i na počkání osobního prádla, dek, záclon a přehozů. Ruční žehlení košil a prádla. Dovoz zakázek. Každá zakázka je prána samostatně. Praní i sušení i samoobslužně. Dále pereme pro hotely, restaurace atd.

Autoskla Praha 4

Autoskla Praha 4, výměna autoskla Praha, Praha 4 – Autoskla Praha 4: kompletní výměna autoskla u osobního i užitkového vozidla. Kvalitní homologovaná autoskla pro všechny typy vozidel od předních světových prvovýrobců. Veškerá výměna autoskla od malých, drobných prasklinek po větší opravy. Autoskla Praha 4: výměna autoskla

Mateřská školka Praha 2

soukromá, mateřská, školka, praha 2, praha 4 – Školka je otevřená pro všechny děti ve věku od dvou do šesti let po celý rok. Naše školka se nachází na jednom z nejkrásnějších míst Prahy, na Starém proboštství na Vyšehradě. V naší školce děti vychováváme a vzděláváme spojením toho nejlepšího z alternativních, klasických a speciálních pedagogických metod, především formou hry a prožitku, což je pro děti nejpřirozenější a nejefektivnější způsob učení i uplatnění v životě.

Načítání trvalo 0.0672 sekund.