+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Instalatérství Praha

Klíčová slova: instalater topenar praha

E-mail: info@instalaterstvi-praha.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. b?ezna 2008

Popis: Provádíme veškeré instalatérské a topenářské práce - havárie, montáže, drobné opravy a rekonstrukce. Nonstop po celé Praze a okolí. Instalatérství v Praze. Bořivojova 251/17, Praha 182 00, Praha 8.

Web: www.instalaterstvi-praha.cz

Další související informace

Pokládka podlahy Praha

Pokládka podlahy Praha – Pokládka podlahy Praha: pokládka podlahy, renovace podlahy, broušení podlahy. Renovace, broušení parketové podlahy včetně lakování. Pokládka všech typů podlah ( dřevěné podlahy, lamelové podlahy, korkové podlahy …. ). Prodej podlahy pro širší využití, podlahy pro komerční i nekomerční prostory. Podlahy vám pomůžeme vybrat, dovezeme na místo a zajistíme pokládku podlahy.

Pneuservis Praha 8

Pneuservis Praha 8 – Pneuservis Praha 8: autoservis, autosklo, autoelektrika, pneuservis, autoklimatizace. Pneuservis, výměna pneumatik a alu disků, kontrola geometrie a podvozku Vašeho vozu, rovnání ALU DISKŮ na profesionální rovnací stolici. Autoservis a pneuservis se zaměřením na značky koncernu Škoda Auto, tj. Škoda, VW, AUDI, SEAT, ale i jiných.

Výuka angličtiny Praha

výuka angličtiny Praha – Jako lektor angličtiny s více než 16letou zkušeností nabízím kvalitní promyšlenou výuku anglického jazyka pro soukromé osoby i firmy, jednotlivce i skupiny na všech úrovních a v rozmanitých specializovaných zaměřeních.

Načítání trvalo 1.8920 sekund.