+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Izolace šikmých střech

Klíčová slova: Nadkrokevní izolace šikmých střech

E-mail: termo-strechy@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. z??? 2009

Popis: Nadkrokevní izolace šikmých střech určené pro novostavby, rekonstrukce i opravy. Zateplení střech a pokládku střešní krytiny zajistí odborně vyškolené pokrývačské firmy - aktuální spojení obdržíte ve firmě.

Web: www.nadkrokevni-izolace.firemni-web.cz

Další související informace

Tepelná izolace

Dokonalá izolace, Icynene,zateplení střech – Přinášíme vám inovaci ve světě izolace. Naše dokonalá izolace, kterou představujeme na českém trhu je pro vás jak úsporou času a peněz, tak i zkvalitnění vašeho dosavadního bydlení. Jako firma vlastníme vnitrostátní a mezinárodní nákladní společnost vč. těžko dostupné manipulační techniky.

Foukaná tepelná izolace

foukaná izolace – Foukaná izolace je v hitem poslední doby. Vynikající požární odolnost materiálu, umožňuje jeho použití v dřevostavbách, při rekonstrukcích i v novostavbách. Je možné vyplnit dutiny střechy tepelnou izolací.

Tepelná izolace, zateplení Ostrava

tepelná izolace Ostrava, zateplení Ostrava, Karvin – Chytrá pěna je tepelnou izolací nové generace. Díky svým unikátním vlastnostem po všech směrech převyšuje doposud používané izolační materiály. Vyzkoušejte i Vy chytrou stříkanou izolaci - CHYTRÁ PĚNA.

Načítání trvalo 0.0879 sekund.