+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Japonské posuvné stěny

Klíčová slova: posuvné panely, japonské posuvné stěny, látkové

E-mail: m-017@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. dubna 2011

Popis: Japonské posuvné stěny a panely. Látkové i římské rolety, vertikální a horizontální žaluzie. Ruční i motorické ovládání, kompletní řešení pro vaše okna. Zařizujeme a vybavujeme privátní prostory, byty, rodinné domy, ale i veřejné interiéry, hotely a restaurace.

Web: posuvne-steny.blgz.cz

Další související informace

Stavební pouzdra JAP

jap, stavební pouzdra, posuvné dveře, dveře – Nabídka stavebních pouzder JAP pro posuvné dveře Sapeli nebo Porta doors včetně značkového dveřního kování M&T. Stavební pouzdra JAP lze instalovat do zděné nebo SDK příčky. Pouzdra JAP jsou kompatibilní se všemi typy dveřních křídel z katalogu Porta doors nebo Sapeli.

japonské posuvné panely

japonské posuvné panely, japonské posuvné stěny – Japonské stěny, látkové rolety, římské rolety, japonské posuvné panely. Japonské posuvné stěny a panely patří mezi netradiční, avšak velice originální prvky interiérového stínění. Japonské posuvné panely a stěny, tradiční opona sestavená z jednotlivých látkových panelů ve všech velikostech.

Systémy JAP posuvné dveře

posuvné systémy, posuvné dveře, skleněné dveře – Systémy pro posuvné dveře se vyznačují moderním designem a jednoduchou montáží. Jsou vhodné pro skleněné dveře, ale lze je použít i jako skleněná stěna. Posuvné systémy využijete jak v interiérech, tak i v kancelářských prostorách.

Načítání trvalo 3.3092 sekund.