+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Japonské posuvné stěny

Klíčová slova: posuvné panely, japonské posuvné stěny, látkové

E-mail: m-017@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. dubna 2011

Popis: Japonské posuvné stěny a panely. Látkové i římské rolety, vertikální a horizontální žaluzie. Ruční i motorické ovládání, kompletní řešení pro vaše okna. Zařizujeme a vybavujeme privátní prostory, byty, rodinné domy, ale i veřejné interiéry, hotely a restaurace.

Web: posuvne-steny.blgz.cz

Další související informace

Vnitřní posuvné dveře

vnitřní posuvné dveře, vnitřní prosklené dveře – Vnitřní posuvné dveře, vnitřní prosklené dveře, vnitřní dřevěné dveře. Vnitřní posuvné dveře a zárubně značky Sapeli. Vnitřní posuvné dveře jsou rozděleny do několika modelových řad ( vnitřní prosklené dveře, vnitřní dřevěné dveře ). Dveře se liší povrchovou úpravou, použitým materiálem, dýhou a barvou. Vnitřní posuvné dveře můžou být plné nebo s výplní skla, které je možné vybírat z mnoha variant.

Posuvné dveře vám ušetří místo

posuvné dveře, posuvné dveře do pouzdra – Rádi bychom vám v našem e-shopu představili stavební pouzdra, která jsou určená pro posuvné dveře. Jejich instalace je velmi jednoduchá, jen je vždy zapotřebí dbát všech instrukcí, které najdete v přiloženém návodu.Rádi bychom vám v našem e-shopu představili stavební pouzdra, která jsou určená pro posuvné dveře. Jejich instalace je velmi jednoduchá, jen je vždy zapotřebí dbát všech instrukcí, které najdete v přiloženém návodu.

Posuvné brány

Posuvne brany, samonosne posuvne brany, – Vyrábíme samonosné posuvné brány, posuvné brány na kolejnici, teleskopické posuvné brány, včetně pohonů a kované ploty a kovové ploty. Kovové zábradlí a kované zábradlí a kovové ozdobné ploty. Kompletní dodávku včetně dopravy a finální montáže.

Načítání trvalo 3.2424 sekund.