+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jazkor

Klíčová slova: jazykové korektury, korektury textů, korektura

Datum vloľení do katalogu: 3. listopadu 2009

Popis: Provádíme jazykové korektury česky psaných textů v tištěné i elektronické podobě. Nabízíme gramatické, stylistické a věcné úpravy textů pro firmy, instituce, nakladatelství, vydavatelství a jednotlivce.

Web: www.jazkor.cz

Další související informace

Agentura Parole

jazykové kurzy, překlady a tlumočení, pomaturitní – V nabídce máme veřejné kurzy, firemní jazykové kurzy, překlady a tlumočení. Provádíme expresní překlady do všech evropských jazyků. U nás můžete nastoupit na pomaturitní studium. Aktuální kurzy a studijní obory na WWW.

Překladatel, překlady tex

překladatel, překlady textů, – Překladatelská agentura King Translation nabízí profesionální překlady textů, tlumočnícké služby. Překlady textů až do 55 světových jazyků. Profesionální překladatel, překlady textů, překladatelská agentura - KingTranslation

Angličtina online

jazykové kurzy, angličtina, rychlokurz – Hledáte efektivní studium jazyků bez potřeby pravidelného docházení na lekce? Angličtina online je tu právě pro Vás! Využijte vlastní časové flexibility a studujte světový jazyk z pohodlí Vašeho domova. Angličtina, která Vás bude bavit!

Načítání trvalo 0.0781 sekund.