+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jazkor

Klíčová slova: jazykové korektury, korektury textů, korektura

Datum vloľení do katalogu: 3. listopadu 2009

Popis: Provádíme jazykové korektury česky psaných textů v tištěné i elektronické podobě. Nabízíme gramatické, stylistické a věcné úpravy textů pro firmy, instituce, nakladatelství, vydavatelství a jednotlivce.

Web: www.jazkor.cz

Další související informace

Překlady

překlady, tlumočení, jazyky, korektury – Překlady a tlumočení do většiny světových jazyků. Nejrůznější obory, expresy do 2 hodin, korektury rodilými mluvčími, lokalizace. K dispozici i tlumočníci. Angličtina, němčina, francouzština, italština, ruština.

korektor.cz

korektury, expresní korektury, anglické korektury – Neplaťte za zbytečné chyby! Nabízíme expresní korektury v českém a anglickém jazyce - pravopisné, gramatické a stylistické. Do 10 NS dodání do 90 minut! Provádíme i korektury česko-anglických a anglicko-českých překladů.

Psaní textů na web.

Psaní textu na web, copywriter, psaní textů, rekla – Poskytujeme informace a poradenství pro psaní textu na web.Psaní textu na web je jednou z nejdůležitějších disciplín, která ovlivňuje úspěch v podobě zvýšené návštěvnosti Vašich webových stránek. Závisí na šikovnosti a schopnostech pisatele. Dobrý copywriter – reklamní textař – svými vhodně volenými formulacemi v textu dokáže zvýšit návštěvnost Vašich stránek. Základem optimalizace webových stránek pro vyhledávače je dobrý obsah.

Načítání trvalo 2.8498 sekund.