+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jazyková škola Teplice S

Klíčová slova: Jazyková škola Teplice, Jazykové školy

E-mail: info@schoolbecool.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. listopadu 2012

Popis: Jazyková škola Teplice School Be Cool nabízí kurzy angličtiny v Teplicích. Kurzy angličtiny pro začátečníky i kurzy angličtiny pro pokročilé. Naše jazyková škola nabízí zkušený tým lektorů, kteří dokáží kurzy angličtiny podat jednoduše.

Web: www.schoolbecool.cz

Další související informace

LINGUA PRO jazyková škola

jazyková škola, jazykové školy, cizí jazyky, výuka – Vyučujeme jazyky angličtina, němčina, francouzština, španělština, italština, ruština, š védština, dánština, nizozemština, řečtina, japonština, čínština, thajština. Nabízíme víkendové a letní kurzy pro veřejnost, zajišťujeme také firemní jazykové kurzy.

Jazyková škola Berlitz

jazykové kurzy, jazyková škola, jazyky, vzdělávání – Naučit se dobře cizí jazyky a zároveň porozumět místním kulturám, to vše má společného jmenovatele, tím je společnost Berlitz. Jazyková společnost, jež Vám může nabídnout 130 let své praxe společně se speciálním přístupem k výuce Berlitz Method®.

Škola v přírodě Janské Lá

škola v přírodě, ubytování pro školy v přírodě – Pro školy v přírodě nabízíme ubytování v Krkonoších v penzionu Modrokamenná bouda pouhé 2km od centra Janských Lázní. Ubytování vhodné pro jarní školy v přírodě, podzimní školy v přírodě a zimní školy v přírodě.

Načítání trvalo 2.4498 sekund.