+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kácení stromů

Klíčová slova: Kácení stromů, pokácení stromu, prořezávaní stromu

E-mail: iinfo@stromolezec.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. dubna 2009

Popis: Nabízíme postupné kácení stromů, rizikové kácení stromů, prořezávání stromů a keřů. Provádíme: zdravotní řez, výchovný řez, bezpečnostní řez, redukční řez stromů a keřů, odborné ošetření dřevin, instalaci bezpečnostních vazeb, likvidaci dřevní hmoty.

Web: www.stromolezec.cz/

Další související informace

Kácení stromů a zahradnic

kácení, rizikové kácení, prořezávání stromů, dřevo – Provádíme kácení stromů ve prořezávání vzrostlých stromů, frézování a odstraňování pařezů pro Prahu a Středočeský kraj. Pracujeme při ztížených podmínkách, v prostorách, kde není možné strom pokácet celý najednou, například stromy v husté zástavbě, v zahradách, nakloněné, stromy, které zasahují nad elektrické vedení, nad střechy. Kácení se provádí postupným seřezáváním stromu od koruny dolů, větve se spouští na lanech do přesně vymezeného prostoru. Horolezecké vybavení nám dovoluje vyšplhat do jakékoli výšky, používáme žebříky, horolezecká lana, plošiny a kvalitní zahradnické vybavení. řetězové a teleskopické motorové pily a pily na vyvětvování, drtiče větví, motorové kosy. Po dobu samostatné existence firmy Brouček od roku 1997 ještě ani jednou nedošlo k pojistné události, přesto jsme samozřejmě proti veškerým škodám plně pojištěni.

Prořezávání stromů info

prořezávání stromů, probírka, vyvětvování – Prořezávání stromů úrovňovou probírkou. Prořezávání stromů podúrovňovou probírkou. Prořezávání stromů a vyvětvování. Prořezávání stromů úrovňovou probírkou. Prořezávání stromů podúrovňovou probírkou. Prořezávání stromů a vyvětvování.

Pavel Haupt, DiS

kácení stromů, údržba zeleně – Zabýváme se ošetřováním a řezem stromů (arboristika, stromolezectví), nabízíme kácení stromů, rizikové kácení, likvidaci dřevní hmoty štěpkováním, frézování pařezů. Dále se firma zabývá zakládáním a údržbou veřejné zeleně. Školky Haupt produkují ovocné stromky, alejové stromy, trvalky, skalničky, okrasné trávy, kapradiny a bylinky.

Načítání trvalo 0.0559 sekund.