+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kadeřnický salon

Klíčová slova: brazilský keratin, prodlužování vlasů, Wella,

E-mail: http://www.kadernickysalonmango.cz/

Datum vloľení do katalogu: 5. ?nora 2011

Popis: Kadeřnický a kosmetický salon mango – specializujeme se na tvorbu svatebních a společenských účesů, prodlužování vlasů. Používáme brazilský keratin. V našem e-shopu naleznete širokou řadu vlasové kosmetiky značky Wella.

Web: www.kadernickysalonmango.cz/

Další související informace

Kadeřnictví Chic Salon

Kadeřnictví, Prodlužování vlasů, vizážistka – Kadeřnictví, Prodlužování vlasů, vizážistka, kosmetika, masáže, proměna. Využijte služeb našeho HAIR EXPERT STUDIA, jsme tu pro Vás! Nechte si poradit, který moderní střih se bude hodit právě pro Vás. Naši odborníci Vám rádi poradí, provedou vlasovou diagnostiku a typologii osobnosti.

Prodlužování vlasů

prodlužování vlasů, prodloužení vlasů, paruky, – Prodloužení vlasů metodou BOND PLUS. Tato technologie prodlužování a zahušťování vlasů umožňuje jedinečné společenské účesy pro dlouhé vlasy. Kadeřnictví nabízí účesy, paruky a příčesky z umělých vláken i z pravých vlasů.

Complete Care Investments

keratín, vlasová kozmetika, péče o vlasy, pleťová – Vlasová kozmetika s keratínom, široký výber, akčné ceny, skladom. Najlepšie produkty na regeneráciu vlasov. Pleťová kozmetika so zlatom, kolagénové masky, biostimulátory na rast mihalníc. Produkty na chudnutie, proti celulitíde. Všetko čo potrebujete pre krásu celého tela. Najlepšia ponuka.

Načítání trvalo 0.0611 sekund.