+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kamila Vodochodska

Klíčová slova: módní návrhářka, svatební šaty, plesové šaty, oděv

E-mail: info@kamilavodochodska.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. z??? 2011

Popis: Módní návrhářka a stylistka realizující luxusní svatební šaty, společenské modely na míru, jedinečnou módu do kanceláře i na denní nošení, pánské košile a originální golfové oblečení. V rámci stylingu Vám nabízí celkovou proměnu vzhledu a image či péči o šatník a asistenci při nákupech. Zrealizujeme firemní a reklamní promooděvy, textilní reklamní předměty a hračky. Módní přehlídky na klíč dle požadavku klienta.

Web: www.kamilavodochodska.cz

Další související informace

HERRNDORFF

společenské šaty, plesové šaty, šaty do tanečních – Prodej společenských a plesových šatů, krátkých šatů do tanečních, ale i kalhotových a šatových kostýmků a společenských šatů v nadměrných velikostech (šaty až do velikosti 54). Prodejní ceny ve výši cen půjčovného. Výběr z více jak 400 šatů.

Svatebí dekorace

svatebni dekorace, svatebni saty, dekorace – Svatební dekorace, svatební dekorace na auto, dekorace na svatební stůl i svatební šaty. Pomůžeme Vám s výběrem - rady, tipy, doporučení a mnoho dalšího! svatebni dekorace, svatebni saty, dekorace na svatebni stul, svatebni dekorace na auto, svatebni dekoracky

Načítání trvalo 0.0668 sekund.