+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kamila Vodochodska

Klíčová slova: módní návrhářka, svatební šaty, plesové šaty, oděv

E-mail: info@kamilavodochodska.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. z??? 2011

Popis: Módní návrhářka a stylistka realizující luxusní svatební šaty, společenské modely na míru, jedinečnou módu do kanceláře i na denní nošení, pánské košile a originální golfové oblečení. V rámci stylingu Vám nabízí celkovou proměnu vzhledu a image či péči o šatník a asistenci při nákupech. Zrealizujeme firemní a reklamní promooděvy, textilní reklamní předměty a hračky. Módní přehlídky na klíč dle požadavku klienta.

Web: www.kamilavodochodska.cz

Další související informace

Společenské šaty

společenské šaty, svatební šaty – Potřebujete šaty pro speciální příležitost, které podtrhnou vaší ženskou krásu? Společenské šaty se dnes objevují prakticky v každém větším salónu s dámským textilem a mnoho prodejců se specializovalo pouze na ně.

Svatební šaty

svatební šaty, plesové šaty, svatební boty. – Široký sortiment zboží od světových návrhářů. Svatební šaty, svatební boty, kabelky a mnoho dalšího od anglické firmy za skvělé ceny.Nabízíme všem našim klientům specializovaný a dobře informovaný zákaznický servis.

Svatební salon Samsara

svatební šaty, společenské šaty, půjčovna šatů – Prodej a půjčovna svatebních a společenských šatů, možné i šití na zakázku. Vršovická 16/919, Praha 10, u vršovického nádraží. Otevřeno pondělí-pátek 9-18:30, v sobotu a neděli na objednávku. Nabízímě velký výběr i v menších velikostech.

Načítání trvalo 0.0650 sekund.